Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi a véleményetek a "könnyű préda" csajokról?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondoltam akik 1.,2., vagy 3. randin már lefekszenek veletek. Tereznétek ilyennel bármilyen komoly kapcsolatot vagy nem?Tegyük fel,hogy a csaj jól nézki nagyon...
2010. jún. 17. 10:53
 1/7 A kérdező kommentje:
terveznétek...csak mert elírtam:)
2010. jún. 17. 10:54
 2/7 anonim ***** válasza:

őőő attól függ mennyire látom rajta h ez nála múló..

ha nagyon kapható bármire, akkor abból többynire sezxkapcsolat lesz. :) (nálam)

2010. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én komolyan nem tudom, mi az a szex, mit jelent az a kifejezés, hogy lefeküdni valakivel.

Tegyél úgy, ahogy jónak látod. Teljesen hidegen hagy.

2010. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miután két hétig randiztunk összejöttünk. második nálamalváskor enyém lett a lány. aztán még másfél évig jártunk. a többit nem részletezem :)
2010. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor minek írogatsz ide?Írj olyan kérdésre értelmes választ ami érdekel is:) Csal egy jó tanács....
2010. jún. 17. 11:00
 6/7 A kérdező kommentje:
értem...velem még nem fordult elő ilyen,csak kíváncsi voltam a reagálásokra...
2010. jún. 17. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

nálam ők csak k*rvák

most képzeld el h lenne egy ilyen csajod egy hétre elmész valahova és amikor visszajössz már 5-en végigmentek rajta

nekem azok a csajok jönnek be akikért kell küzdeni, 0,5 éve probálok becserkészni 1 csajt és tök jó udvarolni neki(lehet régimódi vagyok)

2010. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!