Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha férfiként nagyon nehezemre esik az érzelmeimet kimutatni?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki, stabil lábakon állok, tele vagyok életerővel, célokkal tervekkel, nem esik nehezemre kapcsolatot teremteni új emberekkel. Viszont valahogy az érzelmi közeledés az nem megy. Pedig belül nagyon is megvannak bennem az erős érzelmek, csak nehezemre esik kimutatni őket. Aki nem ismer az valószínűleg teljesen érzelemmentesnek gondol, pedig pont az ellenkezője az igaz. Ezért eddig csak olyan rövidtávú párkapcsolataim voltak, amelyek alig vagy egyáltalán nem szóltak érzelmekről, szinte direkt olyan lányokkal alakítok ki kapcsolatot, akik mellett nem kell érzelmileg elköteleződnöm. Pedig a valóságban pont hogy olyanra vágyom, ami valódi szeretről szól,
2018. jún. 29. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Van akinek ez a vonzo, en pl mindig olyan pasira vagytam,aki ritkan mutatja ki,mert en is ilyen vagyok, es megvaltoztatni nem igen fog senki.

Vagy te is igy jarsz, vagy jon egy lany az eletedben, akinek majd kifogod mutatni az erzeseid.

2018. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki! A nők azokat a férfiakat kedvelik, akiknek nincsenek érzelmeik, vagy legalábbis úgy tűnik, mintha nem lennének.
2018. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 akkor én kivétel vagyok

Nem egy robottal akarok lenni annak meg mi ertleme hogy csak én fejezem ki az érzéseim ő meg semmi? Akkor inkább leszek egyedül és kesz

Az meg szerintem gaz ha valaki azt hiszi attól lesz macsó hogy nincs érzése vagy elnyomja és nem mutatja ki . Szememben nem lesz ettől nagy macsó hím

Csak annyit ér el hogy akkor én sem mutatom ki az érzéseim és elnyomom

Adok kapok van amit ő ad azt adom én is

Feleslegesen nem égetem be magam ha a férfi olyan mint egy bot nulla érzelem kimutatás és csak eszik alszik meg szexel

Akkor inkább maradok egyedülálló

2018. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én nem azért nem mutatom ki, mert valami "macsónak" akarnék látszani, hanem szimplán nekem ez nem megy. Nyitott ember vagyok meg minden, de az érzelmek kimutatása szinte lehetetlen számomra, ezért gondolnak sokan egy érzéketlen bunkónak, pedig legbelül nagyon mély érzésű vagyok.
2018. jún. 29. 08:14
 5/9 Bence_ ***** válasza:

Ki tudod mutatni, most is elmondtad, érthetően.

Férfiak érzelme benne van egy ládában, bezárva. Érzelmekkel teli képtelenség lenne elmenni "vadászni", otthon hagyni a családot, embereket ölni.

Ezért ezt is egy tanulási folyamat, ládát nyitni, ami abból jön azt kezelni, zárni.

Mivel érdekel, érdekel a nő ezért úgyis fejleszted magad.

Értelmes nővel lépj kapcsolatba aki értékeli azt amit leirtál.

2018. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy poker arc vagy akkor nehezen fogja ezt bárki is észre venni. Mosolyogj néha az azért dob valamennyit a lantba.
2018. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Más leírni és más kimutatni.
2018. jún. 29. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem kapott gyerekként elég törődést azoknál előfordul , több szeret van bennük de amolyan kinossagot éreznek kimutatni, persze fokozatos kibontakozással nehezen , de le lehet dönteni ezeket a falakat .
2018. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, ha találsz olyat, akivel olyan szinten leszel és a bizalom is meglesz, nem lesz ennek akadálya. Ha eddig olyanokkal voltál, akikkel nem tudtál volna elköteleződni, nem csoda, hogy nem ment. Mennyi idős vagy?
2018. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!