Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön egy csaj, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy csaj, akinek van pasija, mégis sokszor rám ír a Facebookon. Irnék neki, de nem tudom érdemes-e? Ha igen, milyen időközönként írjak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha magától rám ír, és sokat, hosszan beszélgetünk átlagos témákról (mindennapok), az bíztató jel? Sok smileyt is küld... Nem merek lépni, mert nagyon bejön, és hülyeséget meg nem akarok csinálni. Sokszor csalódtam már... De valahogy mégis jelezni szeretném felé, hogy tetszik. Próbálok vele nagyon kedves lenni. Azért tettem fel a kérdést, mert volt már olyan esetem korábban, hogy túlerőltettem. Ha most hibázok, nem lesz esélyem, ha esetleg szingli lesz. Ha persze valaha is az lesz, mert jelenleg együtt él a pasijával, és ez olyan tény, ami fölött nem lehet átsiklani. Nem tudom eldönteni, hogy barátkozni akar, vagy mást... Rám írt, hogy még nem likeoltam a képét... Olyan nehéz a nők fejébe belelátni, hogy mit is akarnak... Nem tudom azt sem, hogy neki feltűnt-e már hogy bejön... Lehet, hogy jót nevet rajtam a barátjával...
2018. jún. 29. 21:30
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tegyél egy próbát. Másnem hívd el, hogy találkoztatok. És szerintem mond meg neki, igazán nincs mit veszítened. ☺
2018. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tavaly egyszer már elhívtam. Akkor azt mondta, hogy ne találkozzunk(: Igaz, akkor még alig ismertem, max.két hete.Ez is az egyik oka annak, hogy nem merek lépni, mert nagyon bejön, és nem akarom elszúrni... Tudom, hogy ki tetszik, mégis elkezdtem csajozni, hogy elfelejtsem, vagy legalábbis ne gondoljak rá "olyan" szemmel... Biztos, hogy elutasítana megint...
2018. jún. 29. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Tutyimutyi vagy. Hagyod magad tengeni-lengeni.
2018. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!