Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen csábítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen csábítási technikákat szoktatok bevetni egy szimpla randin?

Figyelt kérdés
fel vagyok készülve az agyatlan válaszokra is, de inkább a használhatóknak örülnék :)
2010. jún. 17. 17:58
 1/10 anonim válasza:

Csábítási technika??? az meg minek?? lesz ahogy lesz....a tudatosan eltervezett szituációk általában sose jönnek össze. hülyeség előre tervezni.

23/L

2010. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne tehnikázz, mert abból később csak kiábrándulás lesz. Add magadat. Vagy így tetszel, vagy ........
2010. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocs technikázz
2010. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Fiú vagyok. De ha egy csaj randizik velem, szeretem ha kirakja mindenét. Cici, popsi, szép poci, csípő..minden legyen kint. Szögegyenes haj, vádlikiemelős cipő. Legyen nyomulós, egyfolytában utalgasson a szexre, és folyton próbáljon kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy nyíltan utalgat a szexre, és simogatja a farkam :P

Sztem ilyen egy tökéletes randi.

2010. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na, utolsó, akkor neked sem adatik meg minden nap a tökéletes randi..(legalábbis ez lenne a jó eset:))
2010. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem. De rengeteget dolgozom az ügyön, és keresem a tökéletes randi alanyt, aki a tökéletes randit nyújthatná. Édesebb a gyümölcs ha kicsit keresgélünk, és dolgozunk érte :P
2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig a lány tegyen meg mindent :D:D: megteszem ezt egy fiúé de akkor hozza ki belőlem azt az énemet ;)
2010. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: ezzel általában soha nem szokott probléma lenni :)
2010. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szabó kata08 válasza:
Szia én nem szoktam ilyet használni csak add magad és ha tetszel akkor praktikák nélkül is tetszeni fogsz !
2011. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szabó kata08 válasza:
Egy ídő után úgyis kiderülne ha mást játszol mint ami vagy és ez nem biztos hogy tetszeni fog. ám egyszerű a döntés gondolj bele hogy neked hogy esne ha valaki ezt mez azt mondana magáról meg dolgokkal felhívja magára a figyelmet közbe meg nem is csinálj és nem is igaz amit mondot vagy csinált !
2011. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!