Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy gáz az, ha 2015 január...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz az, ha 2015 január óta nem beszéltem lánnyal élőben? 20/F

Figyelt kérdés

Csak neten.

Na jó,volt olyan,hogy egy lány osztálytársam hozzámszólt,hogy mi jött ki eredménynek a feladatban vagy épp beszóltak valamit vagy sértegettek,de rendes beszélgetés nem volt.



2018. júl. 15. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy a dátumra is emlékszel, csak annyit jelez, hogy arra vagy kiélezve mi az ami alátámasztja hogy lúzer vagy. Mi lenne ha megszólítanál valakit? Ha mondjuk beszélgetést kezdeményeznél? A nők/lányok is emberek, ugyan olyan aggályokkal mint mondjuk te. Ne misztifikáld túl az ellenkező nemet, ők sem finganak szivárványt.
2018. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg sohasem beszélgettem velük. 20/F
2018. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Három és fél év eltelt, lassan ideje lenne.
2018. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez akkora gáz, hogy egész télen elég lenne!
2018. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy neked gáz e? Ha az, akkor változtass rajta. Nem harapunk. :D
2018. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell bedőlni annak hogy a "lányok is emberek", biológiailag lehet de hogy ők nem veszik emberszámba az olyan férfiakat akik nem "nyerő típusok" (gazdag/jóképű/nagydumás/bulikirály/kigyúrt vagy ezek tetszőleges kombója) az is tuti. Tapasztalat. Én "úgy" még sosem beszélgettem lányokkal, csak suli dolgokról vagy nagyon alap dolgokról, de annak is jó ideje már. Emberszámba se néznek. És nem rajtam múlik, én beszélgetnék élőben is, neten is. Meg soknak derogál beszélgetést kezdeményezni, mintha azt csak a férfinak szabadna.
2018. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!