Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gáz, ha egy pasi kívülről fújja a kedvenc videójáték sorozatának a világát?

Figyelt kérdés

A világ hátterért, történelmét, a fontosabb karaktereket, frakciókat, vállalatokat, várisokat...


Még a játékhoz kapcsolódó dizájn dokumentumokat is elolvasta.


Egyébként a Fallout szériáról van szó.


Szabadidejében gyakran olvasgatja a franchise wiki oldalát, mintha csak egy könyv lenne.

Egész pontosan ezt az oldalt

[link]


Számotokra ez nagyon ciki?


2018. júl. 15. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én a kedvenc filjeimet vágom szórul szóra. Néhányan meglepődnek, de ennyi. :)
2018. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miert lenne ciki?


A fallout amugy is tokjo, szeretem ezeket a posztapokaliptikus dolgokat. Meg a zeneje olyan jo, mar tervezgettem egyszer hogy az i dont want to set the world on fire-re lassuzgatok a pasimmal:)) akar gazalarcban xD

2018. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van hobbim, úgyhogy nem zavar. Viszont vigyázni kell a határra. Előző baratomat azért hagytam ott, mert annyira WoW függő volt, hogy teljesen elhanyag9lta a kapcsolatunkat. Rossz volt nála a fontossági sorrend és nem volt egyensúly a valós és a számítógépes világ között. Na ezt nem tudom tolerálni.
2018. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Basszus, én szó szerint idézem neked a Harry Potter-t (könyvet) magyarul és angolul.


Egyáltalán nem ciki.

2018. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Jobb is ha az ilyen nyomik egyedül rohadnak meg a gép előtt!
2018. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez tok meno, en imadom a szgepes jatekokat :) nalam ez elony, nem hatrany. Regen a kedvenc mmorpgmmel csinaltam ezt,most meg a kedvenc animemmel vagyok igy, nincs olyan nap,hogy ne olvassak rola wikian, redditen, de meg a japán dolgokat is probaltam leforditani.. :D
2018. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, de van pár elírás/hiba:

Városokat*

Az oldalt szó után pedig lemaradt a kettőspont.*


A válaszokat mindenkinek köszönöm, jó látni, hogy másoknak is vannak olyan prodoktumok, melyek iránt rajonganak. :)


Egyébként nem játszom sokat, nincs elegendő szabadidőm, éa más hobbijaim/időtöltéseim is vannak. Azonban, ha játszani nem is játszom, a neten steretek a témában olvasgatni, videókat nézni (Ha valakit érdekel a Fallout, keressen rá Oxhorn YT csatornájára, a témában ő a legjobb, remek narrátor.)

2018. júl. 15. 19:03
 8/15 A kérdező kommentje:
#5 Miért vagy ilyen fusztrált?
2018. júl. 15. 19:04
 9/15 anonim ***** válasza:

The elder scrolls jobb ;p

31/f

2018. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nope. Én is otthon vagyok 1-2 játék széria háttérvilágában annyira magával ragadott...
2018. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!