Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van Nógrád megyében meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Nógrád megyében meleg szórakozóhely? Vagy egyáltalán bármi ami melegekkel kapcsolatos, melegbarát étterem, klub, bármi. Köszi.

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 06:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem, még sosem hallottam róla!! 7 évnyi internetezés közben még nem találkoztam vele. Mi az, egy ruhamárka?????
2010. márc. 30. 12:49
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
Jajjj:S Melegklub..:S:S:S
2010. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Nógrád megyében keresd fel a helyi SZDSZ bázisát, nah ott biztos tudnak tanácsokat adni!

Amugy meg, MOCSKOS B*ZI! MOCSKOS B*ZI!MOCSKOS B*ZI!

2010. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny ember nevolt apad ?? Vagy csak folyton szidott mi ??? keress inkabb fel egy pszichologust.... mint melegklubot
2010. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
melegbarat... ez olyan mint a kabelbarat vagy mi ?? :D
2010. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE...
2010. márc. 30. 21:25
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nah figyelj te mocskos fartúró. Itt te vagy a kissebség, te akarod hogy elfogadják a beteges életmódodat és a heterokat b*sztatod.Te nem fogadod el a heterokat. Nah ki nem bírja a másságot?
2010. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Na akkor most pedig te figyelj ide.

Te is elég sok helyen kisebbség vagy, mert az átlag embereknek sokkal magasabb az intelligencia szintje, mint neked.


Egyébként pedig, ha nem lennél látens b.zi akkor nem ugatnál itt hanem figyelmen kívül hagynád a kérdést.

Ne engem okolj amiért nem vagy elég bátor és nem mered felvállalni magad, menj el boxolni a terembe, ne rajtam vezesd le a frusztrációd.


Basztatja a heterokat a k.rva anyád. Én kiírtam egy kérdést, mert ahhoz jogom van.

Ha nem lennél agyatlan f.sz akkor nem is törődtél volna vele, hanem tovább lépsz.


Akkor basztatnám vele a heterokat, ha becsengetnék hozzájuk és kérdezgetném őket vagy ha telefonon hívogatnám illetve, levelet küldenék.


Ezt aki akarja elolvassa, aki akarja nem. Ha nem tudnád be is lehet zárni egy kérdést, nem kötelező rá válaszolni!


Én nem a heterokat nem fogadom el, hanem az ostoba, primitív agyatlan barmokat, mint pl. te. Azokat akik nem hasznos viszont sértő válaszokat adnak és azt hiszik viccesek vagy kemények.


Sosem fogom megérteni, ha nem tudtok hasznos választ írni akkor minek pofátlankodtok bele mindenbe. Kisebbségi komplexusban szenvedtek mert az életben csak egy darab szarok vagytok és senkinek nem mertek visszaszólni? És ezért a neten kell keménykedni?


Hát sajnállak titeket, amiért ilyen szegényes életetek van és csak az agyatok nagyon kis részét tudjátok használni.


De köszönöm, mert jót derültem ezeken a színvonalasnak éppen nem nevezhető válaszokon. Már megérte.

2010. ápr. 8. 13:21
 19/20 anonim válasza:
87%
Irj magadról valamit, én is szeretnék ismerkedni.
2010. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mennyi nem normális van itt, ne is törődj velük. Nem ismerem nagyon a környéket, de a nagyobb megyeszékhelyeken kívül (Szeged, Győr, Debrecen, Pécs, Bp., Miskolc) nem nagyon lesz sehol, úgyhogy szerintem legközelebb Budapesten találsz.
2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!