Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 43 (FFI) évesen gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 (FFI) évesen gáz hogy 10-12 évvel fiatalabb NŐt keresek? Mert nem érzem magam annyinak, és öregnek látom a 40-felettieket. Van aki ennyivel idősebb férfit keres?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 08:00
 1/6 Morcika83 ***** válasza:
Szerintem addig nem gáz amíg a kiszemelt nem kiskorú, de 10-12 év így abszolút nem gáz, megértem.
2010. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Ez bőven belefér a normálisba.


30/N

2010. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem durva

sztem abszolút reális

2010. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, én voltam ilyen. 18 éves koromtól folyamatosan csak 10-12 évvel idősebb barátaim voltak, mert el sem tudtam volna képzelni ennél fiatalabbat. Csak bennük láttam a férfit, csak ők tetszettek. Egészen egy évvel ezelőttig, amíg bele nem szerettem egy velem egy korúba, de annyira, hogy teljesen kifordított magamból. Amúgy nem gáz, szerintem nagyon rendben van és működőképes egy ilyen kapcsolat, ahol a férfi 10-12 évvel idősebb. Nálam legalábbis nagyon jól működtek.

29/N

2010. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fordítva lenne gáz, de így nem. Kell is kis korkülönbség!
2010. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok, a szerelmem 45. Eddig működik, bár nem tudom, hogy később hogy fog kijönni a korkülönbség. Kicsit tartok tőle az az igazság.


De amúgy szerintem ez nem rossz, ha annak tartanám, nem mentem volna bele a dologba. Nagyon szeretem az emberemet, hogy igazi érett FÉRFI! :D

2010. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!