Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon nőként el szoktátok várni a másik féltől hogy írjon is nektek egy profilkép jobbra eltolása után?

Figyelt kérdés
Vagy sokszor ez teljesen felesleges, mert aki már a fényképe/kisugárzása alapján nem nyeri el tetszéseteket, annak eleve felesleges is írnia? Én úgy érzem hogy a szimpla jobbra tologatást a legtöbben komolytalannak veszik.

2018. júl. 26. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jol latod.

Senkire nem irnek ra elsonek. Sokan mindekit jobbra huznak, ha kicsit is elfogadhatonak itelik.

2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én elvárom, hogy ha valaki akar tőlem valamit, azt normális ember módjára, szavakkal is kommunikálja. A klikkek, tolások, kattintások, integetések és like-ok nálam semmit nem számítanak.
2018. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mivan? nem tudom melyikről beszélsz. az egyetlen húzogatós társkereső amit ismerek az a tinder. és ott alapból csak azokkal állít párba akivel közösen jobbra húztátok egymást, szóval tetszetek egymásnak. és igen, nyilván nem én fogok ráírni a palira, jóhogy nem már. ha nem ír akkor ennyi, pá. nincs hiányom matchekben.
2018. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon többször is olvastam olyan férfiakról, akik mindenkit, vagy szinte mindenkit jobbra húznak.

Mit érdekel engem egy sz*ros like, rajtam kívül többezer más nőnek is el lett küldve? Mégis miért kellene ezt komolyan venni?


Ritkán ráírok valakire, ha eszembe jut valami frappáns gondolat, vagy valami érdekeset olyasok a férfi bemutatkozásában, ami megér pár jó szót.

De nem fogok nyomulni és szerelemrõl ábrándozni valaki iránt csak mert bedobott egy hülye szívecskét nekem s rajtam kívül 100/1000 nõnek.

Most akkor ennyi alapján többszáz nõ kellene írjon neked, vagy rajtad kívül minden más pasinak is, akik jobbra húzták õt?


Valami èrtelmesebb szempont alapján szelektálni kéne mindezt.......

2018. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak tinderen/badoon stb. először mindenkit belájkolnak, és ha visszajelölöd, utána nézik meg az adatlapod, hogy tényleg bejössz-e nekik (arc, súly, magasság, bemutatkozás egyebek). Ha nem írnak rá a nőre, akkor az azért van, mert nem jön be nekik mégsem.


Ezt többen is mondták egymástól függetlenül.

2018. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!