Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik srác illene hozzám jobban?

Figyelt kérdés

Még egyikükkel sem történt semmi, csak nem rég kezdtünk el beszélgetni, ismerkedni, de nem szeretnék párhuzamosan randizgatni meg hülyíteni őket, szóval jó lenne minél előbb tudatni velük a szándékaimat.


1: Nagyon kedves, nagyon érdeklődő, extrovertáltabb típus, szereti a pörgést, sok embert. Túl mély témák még nem kerültek szóba, lehet csak nehezen nyílik meg, viszont nagyon tetszik a stílusa, kicsit pimasz, és vicces, laza. Külsőre is bejön nekem, és a személyiségében is van valami vonzó.


2: Szintén nagyon aranyos, sokat kérdez rólam, és rengeteg komolyabb témáról lehet vele beszélgetni, nagyon tájékozott mindenben, úgy érzem, csomó közös van bennünk, hasonlít a gondolkodásunk. Ő valamivel zárkózottabb típus. Külsőre viszont nem jön be, nem az esetem, de lehet, idővel, ha megszeretném, ez megváltozna.


Én egyébként valahol a kettő között vagyok. Szeretek egyedül is lenni, és agyalni, viszont jól tud esni az is, ha találkozok valakivel, és csinálunk valami spontán programot, lazulunk, iszunk valamit, ilyesmi.

Igazság szerint az első sráchoz vonzódom, és jól el tudunk beszélgetni is, de ő kicsit felszínesebb típus, nem annyira komoly. Bár még alig ismerem, szóval végül is nyilván nem várhatom azt, hogy egyből kiöntse nekem a lelkét.


Ti mit gondoltok?


2018. aug. 1. 11:31
 1/9 anonim válasza:
Az első számú.
2018. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyes...
2018. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Randizz mind a 2-vel egyet.
2018. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2
2018. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked kell ezt eldönteni, meg mi nem láttunk képeket róluk, de én a 2-est mondanám.
2018. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hosszútávon az a fontos hogy hasonlítsatok több mindenben, hasonlóan gondolkozzatok stb.

Így a második a megfelelő.


Rövidtávon pedig a pillanatnyi vonzalom a lényeg, minden más előtt. Ebben az esetben az első a jó választás.

Neked kell tudni mit akarsz.

2018. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Hasonlóság mindkét srácnál van, csak az elsőnél még nem került szóba sok minden, így róla jóval kevesebbet tudok.
2018. aug. 1. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Muszáj mindkettővel legalàbb 1 randira elmenned, különben magad alatt vágod a fát.

Pl. megeshet élőben nem jöm be az egyes, és undorodsz a kettestől. Vagy bejön a kettes, nem olyan, mint a képeken, az egyes meg unalmas.

2018. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik a barátod lesz idővel, ne mondd el neko, hogy majdnem lecserélted egy másikra. :D Ezért is kell a minimum 1 randi hogy tudd, ki is kell neked, és nehogy hibát véts, hogy a jövöbeni barátod eldobod véletlen.
2018. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!