Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek egy nálatok magasabb csajjal? (10-12 centiröl lenne szó)

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én 14 vok és 180 centi magas és még magassarkúba se láttam tőlem magasabb csajt:d
2010. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

21:53

Ne, tényleg ne magyarázkodj, mert csak lentebb süllyeszted magad...

Akinél egy kapcsolatban a cm-ek számítanak az ássa el magát szerintem...

Lehet, hogy nem nézek fel a páromra magassága miatt, de felnézek rá olyan dolgok miatt ami nem sok emberben van meg manapság...

Mindegy, hiába is magyaráznám, vannak akik nem értik ezt...

Na szevasz

2010. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, miért ne? Bár akkor magas sarkút ne vegyen...
2010. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom, hogy neked fél fejjel alacsonyabb pasi jutott, de attól még rohadtul nem férfias egy olyan barát, akit a hónod alá csapsz a séta közben:D
2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Kedves utolsó:)

Nehogy azt hidd hogy engem sajnálni kell...nem fél fejjel alacsonyabb, másrészt nem csapom a hónom alá, harmadszor meg azt hiszem semmi közöd hozzá...negyedszer meg te kb a kicsi lábujjáig se érsz fel a nagy egóddal...:-S

2010. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs nagy egóm:) De neked viszont van egy olyan különleges képességed, hogy gépen keresztül meghatározod a személyiségem:) Ez irigylésre méltó:) Legyetek boldogok:)
2010. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kössz:)) megvan:D
2010. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!