Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szoktatok adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

Lányok, ti szoktatok adni egy második lehetőséget ha az első randi nagyon gyengére sikerült?

Figyelt kérdés

Az én példám: nagyon bejött a csaj, jó volt vele beszélni, eltudnék vele képzelni egy jövőt. Én viszont eleve fáradtan mentem a randira, nagyon gyengén teljesítettem, rossz dumát nyomtam, egyértelmű hogy nem győztem meg. Írtam rá de nem válaszolt még, s szerintem nem is nagyon fog.


Ti lányok ezzel hogy vagytok? Ha az első randi nem sikerül akkor no more második lehetőség?



2018. aug. 6. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha elmagyaráznád neki hogy mi történt akkor adna még egy esélyt. Sok sikert!
2018. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha őszintén leírnád mi volt a baj,biztos sdna még egy esélyt a dolognak.
2018. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És nem volt rá lehetőség, hogy más időpontra áttegyétek az első randit, hogy ne kelljen hulla fáradtan elmenned?


Mond el neki őszintén, hogy miért történt az, ami. És máskor jobban válasszatok időpontot.


Én eleve csak olyan időpontra terveznék randit, amikor mind a ketten toppon tudunk lenni, mert annak semmi értelme, hogy a másik csak fél lánggal ég.

2018. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy nem győzted meg, akkor mondd el neki, hogy miért voltál olyan.

Engem, ha egyáltalán nem fog meg első randin a pasi, akkor többet nem találkozom vele.

Volt már olyan, hogy erőt vettem magamon és találkoztam még egyszer, de az első megérzésem nyert.

2018. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem szokás, magyarázattól függetlenül. Jöhet a következő a sorból.
2018. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párommal pont így volt.

Nem tetszett sem ő, sem a dumája. Mégis olyan kitartó volt (nem erőszakos!) hogy adtam még egy esélyt. A máaodik randin már sokkal jobban bejött, a harmadikon pedig elcsattant az első csók is és azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Nagyon szeretem.

2018. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Én sem frissen kelve, az ágyikómból megyek randira, hanem 99%-ban munkából, fáradtan, mégi figyelek a másikra, stb.

2018. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 igen, de neked nőként csak figyelni kell, vagy még azt sem. Egy férfinak meg el kell kápráztatnia a nőt a szövegével, mozgásával, előadásával.
2018. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 max annak, aki pávatáncot járni jár, nem randizni
2018. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 a randizás pávatánc. A pávák se véletlen csinálják. Az ember is csak egy állat, akárhogy fáj. De ezt már a kutatók is réég leírták. Na jöhet a tagadó lepontozás retkek :)
2018. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!