Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok egy meleg sráccal?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és kicsit kiábrándultam a srácokból. Valamilyen szinten mindig is érdekeltek a lányok, de talán most rá is szánnám magam, hogy kipróbáljam.

2018. aug. 11. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze egy meleg srác minden lány álma gondolom. Csak úgy sugározhat belőle a férfiasság :D Bár ha szereti az anált akkor végül mindegy abba biztos nagy a rutinja :"D
2018. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek?
2018. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én férfias vagyok, képzeld. :D Rólam nem szokták megmondani
2018. aug. 11. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Annyira férfias , hogy ilyen gyökér kérdéseket írogatsz ki. Ha az lennél fel se merülne benned ne akarnának veled randizni , de lényegtelen messziről jött ember azt mond amit akar :)
2018. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Hááát, végülis lenne bennünk valami közös, én is csalódtam már néhány srácban. 😄
2018. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha komolyan elhatároztad, hogy váltasz, akkor nem meleg vagy, hanem biszex. Egy vérbeli melegnek eszébe sem jutna ellenkező neműre nézni csak mert csalódott. Ahogyan én hetero nőként sem kezdenék el nőkkel járni csak mert néha elegem van a pasikból :)


Lényeg a lényeg: Amennyiben váltani szeretnél, ne mondd meg a randi partnerednek, hogy mi a helyzet. Viselkedj kanként, éld meg a férfiasságod, és majd alakul. Néhány randi, 1-2 szexuális együttlét megerősít vagy megcáfol majd abban, hogy képes vagy-e heteroként élni.


Ezután eldöntöd, melyik áll hozzád közelebb, melyikkel tudsz valóban azonosulni, mennyire fontos a családalapítás stb. De ami nagyon fontos! Ismerkedésnél találd meg a középutat. Mivel ki akarod próbálni magadat komolyan, hitelesen, nem árulhatod el, hogy korában mi volt, mert az teljesen rád nyomná a bélyeget, nem vennének komolyan. Ugyanakkor azt sem teheted meg, hogy megismersz egy kedves lányt, és amikor kellemetlen a szexuális együttlét akkor dobod vagy kétségek között hagyod. Kezdj olyannal, aki alkalmi kapcsolatot vagy nyitott kapcsolatot keres. Jó eséllyel ő is kevésbé sérül és Te is, ha rosszul sül el a dolog.


26/N

2018. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel ne neten keresztül, hanem élőben próbálkozz inkább. Főleg eleinte. És úgy, hogy arról, hogy korábban meleg voltál, egy árva szót sem szólsz. Mindezt természetesen kizárólag azt követően, hogy elmész egy alapos szűrésre.
2018. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nice try Bro! Eladod magad melegnek is, csak hogy puncihoz juss. Ez már a legalja. 😂😂😂
2018. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belle :D
2018. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: XDDDDDD
2018. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!