Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátnőm aki hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki hónapok óta beszélget egy társkeresőn valami férfival. Mindig meséli, hogy miket írt a pasi és hihetetlen nagy szerelem volt közöttük 1-2 hét alatt. Nekem már ez nagyon gyanús volt?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az 1-2 hét alatt fellobbanó óriástűzben 35 feletti emberek esetén?

Egyszer összefutottak egy benzinkútnál.Csak pár percre ,szóval a pasi úgy néz ki ahogy a képein stb..stb..

4 hónapja vadítja a barátnőm, hogy most hétvégén jönni fog hozzá és elmennek bulizni együtt töltik a hétvégét és minden hétvégén hogy-hogy nem külföldre küldik kamionozni olyan helyre ahol még térerő sincs és még véletlen sem tud bejelentkezni vagy szólni, hogy bocs ne várjál.Nem hiszem el,hogy egy pasi 4 hónapon keresztül ennyire szerencsétlenül alakítaná az munkahelyi dolgait.Mondtam barátnőmnek szerintem ez felejtős mert ha így folytatják egy év alatt se jön össze ez a közös hétvége.Ő viszont folyamatosan mentegeti a pasit, hogy mert azért hajt ennyire mivel elvált és fizetni kell a gyerektartást.

Nyilván azóta haragszik rá.Pedig semmi rosszat nem akarok neki.Örülnék ha találna valami normális pasit magának.

Szerintetek előfordulhat olyan ,hogy tényleg mindig hétvégére tűnik el a pasi és ,,ártatlan" valóban dolgozik?:D


2018. aug. 12. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarod egy másik ember életét megváltoztatni? Főleg olyanét, aki "35 felett" van. A barátnőd valószínűleg nem akar, vagy nem tud normális kapcsolatot kialakítani. Neki ez így megfelel.
2018. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónapot az életben nem várnék valakire. Ha nem csak szórakozik vele, akkor meg nem érdekli annyira a barátnőd, hogy máshogy alakítsa a dolgait miatta. Meg eleve ez az ígérgetés , hogy majd legközelebb, majd legközelebb... na ezekből nem lesz semmi. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2018. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!