Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ennyire a kűlső számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ennyire a kűlső számít?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hogy mivan velem, tudom hogy nem vagyok 1 top pasi és nem is a top lányokra megyek de valahogy mindig vissza utasítanak. Pedig igénytelennek nem mondanám magam frizurám, ruhám minig igenyes. Azt vettem észre hogy eggyre jobban kezdek be fordúlni és azt nem akkarom! Valaki tudna segíteni hogy most mit tegyek?

2018. aug. 13. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a lányoknak is fontos a külső. Sokaknak a helyesírás is.
2018. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem vagy ronda még nem várhatod hogy majd minden lány akihez odamész egyből veled akarja leélni az életét.
2018. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a helyesírás fontosabb, mint a külső. Ezzel a társkeresők 80%-a például előszűrhető volt. A maradéknak megnéztem a fotóját is. Maradt 3. Velük beszélgettem kicsit. 2-vel hetekig. Végül egyikükkel találkoztam. Így maradt végül 1 férfi. Azóta hozzá is mentem. ;)
2018. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%
#1: Buliban, fesztiválon, koncerten, szórakozóhelyen, pubban, ismerősi körben, munkahelyen, tanfolyamokon, edzőteremben, rendezvényen, múzeumban, állatkertben, kávézóban stb. aztán marha sokat számít a helyesírás. Könyörgöm, lépjünk már túl azon, ha épp nem jut eszünkbe semmi, előrántjuk a grammar nazi kártyalapot.
2018. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

És miből gondolod, hogy ez (csak) a külsőd miatt van?

Ja, tudom. A ronda pasik belülről mind tökéletesek.

2018. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A lányok nem fognak erre válaszolni, de igen, ennyire a külső számít nekik. Legyél magas, jóképű, kigyúrt, és bármelyik nőt megkaphatod. Ha ezek közül egyik sem vagy, akkor legfeljebb pénzzel kompenzálhatsz, vagy nem lesz soha nőd.
2018. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak azok hitegetik magukat, akik magukon kívül keresik a probléma okát, mert befele nézni gyávák.
2018. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 3.14159265357989 ***** válasza:
Sokaknál fontos a külső (nálam kevésbé), de a legtöbb barátnőmnél (nekem pl ez A Legfontosabb) az intelligencia is nagyon fontos. Ha nem vagy helyes, szerintem van olyan lány, akit egy-egy szellemes megjegyzéssel meg lehet fogni. :) Bár ez attól is függ, te milyen lányt keresel.
2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!