Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy teniszokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy teniszoktatóval?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, ismerkedem egy lánnyal aki teniszoktató és bár nem vagyok féltékeny típus, durván előítéletes vagyok. Teniszezni nem a csóró kölkök járnak, hanem az új gazdagok többrészt, illetve azért maga a teniszoktatás is nekem kicsit furcsa :D
2018. aug. 14. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Milyen új gazdagok te hülye vagy?

Teniszoktatóként nem jönnék össze ilyen hülye alakkal mint te vagy. Fejlődj!

2018. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért érzem megint úgy hogy ezt a kérdést is egy súlyosan komplexusos kölyök írta, aki szerint csak a gazdagoknak lehet barátnőjük... 😩😩
2018. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilvánnvalóan nem csak nekik lehet, viszont ne legyünk magunk ellensége és valljuk be, hogy azért a mai leányzóknak rendkívül imponáló az új merdzsa és a társai :D
2018. aug. 14. 09:01
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne gyere össze szegénnyel, kíméld meg magadtól őt!
2018. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Ostoba ember.


Hagyd szegény lányt, ne rabold az idelyét.

2018. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De oktató... A gazdag lányok beszélnek franciául, mert minden nyáron Párizsban nyaralnak, de egy franciatanárról mégsem hiszed, hogy kő gazdag.


Viszont én félnék, hogy az ágyban is úgy nyög, mint a pályán... Szóval végül is nem jönnék össze vele.

2018. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem venné ki jól magát ha össze-vissza keverne ott mindenkivel,ezért is akar valakit akinek ehhez semmi köze.Mondjuk engem nem nagyon érdekel a tenisz,mert béna vagyok hozzá,de ha ez lenne a párom foglalkozása,elfogadnám.
2018. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Én, egy lovardába oktató nővel beszélgettem.

Azért végül elmondta, járnak oda olyan férfiak is, hogy alkalmanként elcsábul a párja mellől pár kalandra.

2018. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyi félelem lenne bennem, akkor nem jönnék össze senkivel sem.
2018. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!