Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudja eldönteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja eldönteni mit akar? Szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Elöljáróban: Fiatalok vagyunk,de úgy gondolom már beleférünk a felnőtt témakörbe :)


Van egy srác,akivel már évek óta jóban vagyunk. Általában mint "haverok" nevezzük meg egymást,ha szóba kerül a dolog,de mindketten érezzük,hogy többről van szó. Azonban amikor alakulnának a dolgok akkor (direkt vagy nem direkt,nem tudom) elkezd nagyon furcsán viselkedni.

Kitaláljuk,hogy programozzunk együtt(konkrétan nem hív el sehova,hanem felhozza a témát,hogy aztán én felajánljam,hogy mehetnénk együtt is),de végül soha nem tetszik neki:ezért nem jó,azért nem jó. Aztán rá néhány napra gondol egyet,és közli: "Gyere te is,én fizetek"

Soha nem beszélünk le semmit fixen,mert nem lép,vagy ha én lépek,akkor kibújik.


Én sajnos félős vagyok,mindent megteszek,ami tőlem telik,de így sem sikerül semmit

Szerintetek ennyire össze van zavarodva,vagy szórakozik velem,vagy fél tőlem? (Kettőnk közül ő a tapasztaltabb,szóval ezért nem kell félnie.)


2018. aug. 17. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Akárhány évesek vagytok, gyerekként viselkedtek. Ha nem tudtok kommunikálni egymással, még a haverság is kérdéses.
2018. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!