Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra taszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra taszító, ha egy férfi nem találja a helyét az életben?

Figyelt kérdés

Mielőtt még valaki félreértené, nem arról van szó, hogy valami szerencsétlen lúzer lennék.

Vannak diplomáim, nyelvvizsgám, befektetéseim, melóim, fix bevételeim, biztos anyagi hátterem. Bármit képes vagyok megcsinálni, elvégezni, talpraesett vagyok, feltalálom magam.

De ettől még nem találom a helyem az életben, nincs semmi ami úgy igazán érdekelne, semmi sem hoz lázba, nincs hivatástudatom. Nincs ilyen elképzelésem , hogy mit fogok csinálni 1-2-5-10 év múlva, csak úgy élek bele a világba, aztán csinálom ,ami spontán jön. Motivációm egyáltalán nincs. Szükségem sincs nagyon semmire, nincsenek álmaim. Fogalmam sincs, hogy mit akarok az élettől. Csak úgy itt vagyok és kész. Sok barátom, ismerősöm van, de úgy igazán senki sincs aki úgy közel állna hozzám. Nincs semmi kézzelfogható értelme az életemnek, de ez úgy különösebben nem is zavar, mert jól elvagyok, élvezem a létet.


2018. aug. 18. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudod miért nem találod a helyed az életben?


Mert nincs társad, nincs saját családod és hiába van meg mindened, még sincs semmid, és már a tárgyak sem hoznak az életdben örömet, amikért fizetsz..


Mindened meg van, és úgy élsz mint egy múzeumban, ahol egyedüli látogató vagy, és körül vesz a csend.

2018. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ja, de ebben az egészben az az érdekes, hogy amellett hogy nem vagyok boldog, szomorú sem vagyok egyáltalán, csak úgy vagyok és kész.
2018. aug. 18. 12:58
 3/12 anonim ***** válasza:
2 Ezt a helyzetet mi úgy hívjuk: hibernált állapot, és a mély magánynak már egy következő szintje, mely lelki ürességbe lépett át.
2018. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Társa van szükséged,akire támaszkodhatsz
2018. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
társ kell
2018. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell senkire támaszkodnom, hiszen mindent meg tudok teremteni magamnak egyedül is.
2018. aug. 18. 13:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért nem kell társ, hogy úgymond 'legyen valaki', ilyenre már többször is volt lehetőségem, de annak semmi értelmét nem látom, hogy olyannal legyek együtt, akit nem szeretek.
2018. aug. 18. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme olyannal lenni,akit nem szeretsz,értelmetlen,és ugyan ott fogsz tartani,egyedül a nyomorodban.
2018. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem taszítana, mert én céltudatos embernek tartom magam, és hasonló társat szeretnék, akivel még inkább inspirálhatjuk és húzhatjuk egymást. Én mindig kitalálok valamit, amit szeretnék megvalósítani, amit szenvedéllyel csinálhatok, valami új hobbit vagy bármit. Szerintem az az ember, aki nem ilyen, annak a kapcsolata is nagyon hamar egy ilyen langyos víz lenne. Nem tudok felnézni egy olyan férfire, aki csak úgy van.
2018. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán minek a kérdésed, és minek foglalkozol ezzel, hogy a nők mit szólnának hozzá, ha neked társra sincs igazán szükséged?


És mi nem anyagilag értettük a támogatást!

A diplomával meg tanulmányokkal nem jár együtt az élet is, emberséget nem tanul az ember és érettségre sem tanítják.

2018. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!