Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megyek utcán, plázában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek utcán, plázában, megpillantok egy tetsző férfit/srácot. Egyedül van vagy valakikkel. Hamarosan elsétálunk egymás mellett. Hogy lehet megismerni? Vagy ennyi volt, esélytelen?

Figyelt kérdés

Persze lehet, van már barátnője, de ez sosem derül ki.

Csak meglátom, helyes, szeretném megismerni, de csak 1 percig látom. Nincs valami ismerkedési módszer ilyen esetre?


2018. aug. 20. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Szólítsd meg, te szerencsétlen. -.-

32/f

2018. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja igen, az tényleg rohadt hatásos.

:Szia, bocsi (közben a haverjai néznek, ha nincs egyedül), csak megláttalak, és azt szeretném tudni van-e barátnőd, mert ha nincs, és tetszem neked, akkor majd randkzhatnánk."

Ki a szerencsétlen? :P

2018. aug. 20. 07:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Plusz az is ciki ha kózvetlen szemből már nem jön be. :D
2018. aug. 20. 07:02
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem nekem adna, ha tetszel. ha meg nem, akkor mind1
2018. aug. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
83%

Üdv a férfiak világában.

Te vagy a szerencsétlen, mert az ismerkedés így működik. Nincs telepátia.


Odamész hozzá és leget belőle valami vagy itt nyafogsz gyiken és nem lesz semmi.


A te döntésed.

2018. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy valószínűleg olyat szólítasz meg, akinek mondhatni minden ujjára akad egy. Ennek akkor van értelme, ha feltételezed, hogy nem egy csajozógép :D
2018. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Odamenni hozzá? De hát az borzalmasan kínos. :D 100% lehetetlen.


Hát nem tudom, mert lehet sok nőnek bejön, de azért nem olyan típus az esetem, akiről süt hogy felvágós nőcsábász.

2018. aug. 20. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd fel az elérhetőséged egy papírra és add oda neki.
2018. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fura, nekem fordítva ugyanez van. Minden nap látok 3-5 lányt, akit így leszólítanék az utcán...

28F

2019. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!