Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről szoktatok beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Első randin. Milyen témák vannak? Es melyiket kell kerülni. Úgy néz ki lesz egy randim,de még sosem randiztam úgy igazán. Adnátok tippeket? Nő vagyok.
2018. aug. 21. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én az elektronok elhelyezkedeséről a kvantummechanikai atommodellben.
2018. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hidd el ez olyan mint a vízfolyás. Azt látni fogod a partnereden ha érdekled akkor csak jönnek a kérdések, válaszok,elmélyült beszélgetések hogy ha nyitott,vevő a dolgokra illetve lassan van kémia is, de még ha nincs is és normális akkor is ellehet szinte akármiről beszélgetni. (persze ez partnerfüggő.) de hidd el csak jönni fog magától. :)
2018. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos hozzászólást. Nem kötelező ideírni!!
2018. aug. 21. 22:23
 4/9 A kérdező kommentje:
1nek szólt
2018. aug. 21. 22:23
 5/9 anonim válasza:
Kérdezd meg pl hogy mi a kedvenc sportja, zenéje, filmje, hol volt nyaralni, melyik állatokat szereti, van e háziállata. Amiről ne beszélj:betegségekről, politika, exeiről se faggasd, meg a vallás se jó téma.
2018. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ráakartam térni arra ,hogy eĺőző kapcsolata volt e ,ha igen mikor lett vége,miért! Ezeket lehet? És ,ha ő kérdi? Ha nem miért nem lehet megkérdezni?
2018. aug. 21. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Az Észak-Alföldi kisrágcsálók éjjeli párzási szokásai a kedvenc témám.
2018. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt már állásinterjúd, vagy el tudod képzelni, miről lehet ott szó.

Na, azokat úgy ne, tehát ha “látod a CVjében”, hogy ezelőtt is barát pozícióban dolgozott, akkor ne kérdezd meg, miért mondott fel, és, hogy volt-e konfliktusa a megbízójával.

Első randin ezt még nem kell felhozni.

Beszélj inkább a terveidről, az álomutazásodról, legyen valami cuki sztori rólad...

2018. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az exeket hagyjad első randin, ne a múlt érdekeljen, hanem ő. Az ráér mondjuk 3. randin, ha egyáltalán eljuttok oda. Rengeteg ismerkedés fullad kudarcba 1. 2. randi végére.
2018. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!