Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn érdemes esélyt adni más városokban lakó férfiaknak? Lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
A más városnál számomra mindegy, hogy 50 km, vagy 450, ugyanolyan problémás a találkozás, szervezést igényel, nem mindennapos stb. Én tudom magamról, hogy nem szeretek egyedül utazgatni, nem szeretném ha a hétvégéim azzal tellnének, hogy gondosan összekészítsem a csomagomat, és vonatra várjak, majd figyeljem hol kell átszállni, leszállni. Az ott töltött időt sem élvezném maradéktalanul, mert ott lebegne előttem, hogy még haza kell utaznom, mivan ha lekésem.. Ilyen fajta kapcsolatot csak úgy tudnék elképzelni, ha a férfi jönne hozzám rendszeresen, én maximum ünnepnapokon mennék el hozzá. De úgy ahogy sokan csinálják, hogy felváltva, úgy nem. Egyedül élek, szóval nyugodtan jöhetne. De ilyen hozzáállással ami nekem van az utazáshoz, érdemes egyáltalán ismerkednem távolabb élőkkel?
2018. aug. 22. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2018. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem hiszem mivel csak egy nyűg lenne neked az utazás minden alkalommal, és azért nem lehet elvárni hogy folyton a férfi utazzon hozzád, még hogyha egyedül is laksz (még akkor sem ha ugye nálad több mindent lehetne csinálni.) azt mondom hogy még 30-40 km az okés mert az nem vészes 1 órás utazás de afelett ilyen mentalitással már nyűg. (tudom, voltam távkapcsolatban nagyon sok km-t és egy idő után már csak nyűg volt utazni, még akkor is ha imádtam azt a másik megyét és a szívem csücske volt.)
2018. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy szintig érdemes, de az hogy 50 vagy 450 km nagyon nem mindegy. Nekem volt távkapcsolatom, 100 km re laktunk egymástól, így is 3 óra legalább volt az út. (kb. másfél a vonat, meg másfél BKK) Árba se mindegy, ahova én mentem csak személyvonat ment, de más lett volna a dolog, ha kétszer olyan távra, és még IC re is kellett volna külön pótjegy meg ilyenek.

Na meg távkapcsolatnál akárhogy nézve is úgy reális, ha kb felváltva megy egyikőtök a másikhoz.

Szerintem inkább max olyan 50-100 km re gondolkozz, vagy ahova van jó közvetlen busz vagy vonatos kapcsolat kb 1-2 órás utazással.

2018. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
#2. Teljesen egyetértek. Ilyen hozzáállással szerint keress ott a közelben valakit.
2018. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Én biztosan nem lennék a párod. Én kocsim 15,7/litert eszik 100on. Ha tolom neki simán megeszik 18litert is. 3.000benzines. :D


Akárhogyan is számolnám, 1kör -oda vissza lenne cirka 25ezer ftomba. + vigyek ajándékokat ügye mert illene stb. Akár 30-35ezerre is megnövekedne. Tehát ilyen szempontból nem utaznék ennyit egy nőért.

2018. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme, jobb ja csak utca beliekkel ismerkedsz, vagy mégjobb ha csak a házbeliekkel.....várj,várj legjobb ha nem is ismerkedsz!
2018. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szórakozni akarsz akkor van értelme.
2021. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!