Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra vonzó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra vonzó vagy taszító, ha egy férfi nem egy megszokott konvencionális életet él?

Figyelt kérdés

Ugyanis én ilyen vagyok. Sok jelzővel szoktak illetni, hol negatív, hol pozitív értelemben pl. hívtak már életművésznek, ügyeskedőnek, gazembernek, lifehackernek, mázlistának, szélhámosnak, életrevalónak, rafináltnak, vagy szimplán csak egy trollnak. Végeztem ugyan egyetemet, csináltam nyelvvizsgát, de sosem akartam azon a területen elhelyezkedni, teljesen más melókat csinálok, illetve businessekbe vagyok benne, nem egy megszokott időbeosztás szerint dolgozom, hanem teljesen magamnak osztom be. A munkahelyeim olyanok, hogy óra ill. teljesítmény alapú bér van, és én adom le előre, hogy melyik napokon mennyi órát akarok dolgozni. Az egyéb üzleti ügyek intézése pedig teljesen változó. Sokaknak ez fura, és sokkal többet képzelnek az ilyen tevékenységek mögé, pedig én teljesen törvénytisztelő polgár vagyok.

Az emberek ugyanis úgy általában nehezen fogadják el, ha valaki nem a megszokott kikövezett utat járja, mint ők, ezért mindenféle téveszméket gyártanak magukban az ilyen egyénekről, mintha én valami hős vagy antihős lennék, aki egy másik bolygóról érkezett:D.

Pedig a valóságban ugyanolyan egyszerű ember vagyok, mint bárki más, pusztán annyi a különbség, hogy nekem olyan céljaim, terveim vannak, amik eltérnek a megszokottól. Aztán ez alapján már ítélkeznek rólam, pedig nem is ismernek. Akik felszínesen ismernek, azok mindig nagyon félreismernek vagy pozitív vagy negatív értelemben, pedig én sosem játszom meg magam, mindig ugyanolyan vagyok.


2018. aug. 26. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Duplán írtad le a megszokottat. A konvencionális is ugyanazt jelenti.

2. Nem olvastalak el, ha csak a félkövéres részre reagálnék, akkor nem taszító.

2018. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se élek hétköznapi életet, szóval engem nem zavarna.
2018. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Akit én hívnék ügyeskedőnek, életművésznek, életrevalónak vagy rafináltnak, az kicsit sem vonzó számomra. Nem azért, mert irigy vagyok másokra, amiért nekem dolgoznom kell reggel 8-tól, nekik meg nem és nem is azért, mert azt várom, hogy mindenki ugyanúgy éljen, mint én, hanem azért, mert az ilyen emberek általában a sikert pénzben mérik és mások kiforgatásából, ártatlan, tudatlan emberek kihasználásából, tönkretételéből szerzik a vagyonukat és ez a mentalitás nekem nem szimpatikus.
2018. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy fos...


Húsz éve saját vállalkozásban magam osztom be az időmet.

Mined megvan ami kell.

Nem várok a nyakamba érmet!


Lányomnak azért nem hozzád hasonlót remélek:)


/N

2018. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"mert az ilyen emberek általában a sikert pénzben mérik és mások kiforgatásából, ártatlan, tudatlan emberek kihasználásából, tönkretételéből szerzik a vagyonukat "


Na, ezt az általánosító hülyeséget kapom meg én is nap mint nap. Pedig én nem mások kiforgatásából élek, és nem is verek át senkit, teljesen tisztességes módon élek. Én a kölcsönös értékteremtésben és a tisztességes versenyben, a szabadpiaci gazdaságban hiszek.

2018. aug. 26. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
hat ezt hivjak freelancernek. semmi kulonos nincs benne, manapsag egyre tobb ember probalja a kenyeret freelancerkedessel keresni vagy biznisz alapitasaval. nem ertem, mi ebben a durva? en sok ilyen embert ismerek.
2018. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Freelancer magyarul szabadúszó.
2018. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Jó, akkor felsorolom, hogy a leírásod alapján miért nem vagy szimpatikus, vagy legalábbis mik azok a dolgok, amik gyanút ébresztenek bennem:

1. "Sok jelzővel szoktak illetni, hol negatív, hol pozitív értelemben pl. hívtak már életművésznek, ügyeskedőnek, gazembernek, lifehackernek, mázlistának, szélhámosnak, életrevalónak, rafináltnak, vagy szimplán csak egy trollnak."

Lehet, hogy nem véletlenül. Persze minden pszichopata szélhámos azzal áltatja magát, hogy mások csak azért illetik ilyen jelzőkkel, mert irigyek, amiért nem sikerült olyan sikeres életez felépíteniük, mint neki, de ez csak önáltatás.


2. "businessekbe vagyok benne"

A hideg is kiráz ettől a szövegtől, az összes mlm-es gyökér így beszél. Miért nem lehet konkrétan elmondani, hogy mivel foglalkozol, miért kell titkolózva fogalmazni? Elég komolyan hangzik, ha valaki "üzleteket köt", sok embert (tudatlan, ártatlan embereket..) be lehet hülyíteni ilyesmivel, de azért nem mindegy, hogy az illető magas végzettséggel, egy komoly beosztásban dolgozik egy világhírű cégnél vagy felesleges, fos kínai termékeket próbál rásózni a barátaira és a családjára, ágyneművel és zoknival házal, esetleg drogot árul, mert az is "business". Nyilván azért titkolózol, mert te is érzed, hogy erkölcsileg kifogásolható, amivel foglalkozol, úgyhogy fel kell építened egy szorosabb viszonyt, ahol már nem hagyhat kapásból faképnél az illető.


3. "Az emberek ugyanis úgy általában nehezen fogadják el, ha valaki nem a megszokott kikövezett utat járja, mint ők, ezért mindenféle téveszméket gyártanak magukban az ilyen egyénekről"

Ez is önáltatás, hidd el nekem, mindenki magasról sz@rik rá, hogy te hánytól hányig dolgozol és mennyit keresel. Az zavarja őket, hogy szélhámos vagy (hiába törvényes mondjuk az mlm vagy hasonló dolgok, most nem a törvényszegésről van szó, hanem arról, hogy emberileg undorító az ilyen tevékenység).


4. "nekem olyan céljaim, terveim vannak, amik eltérnek a megszokottól"

Nagyon különlegesnek gondolod magad, pedig nem vagy az. Mik azok az átlagostól eltérő célok?


5. "Én a kölcsönös értékteremtésben és a tisztességes versenyben, a szabadpiaci gazdaságban hiszek."

Még mindig nem írtad le, hogy mivel foglalkozol konkrétan. Aki társadalmilag és erkölcsileg elfogadott munkát végez, az bárkinek bevallja tiszta lelkiismerettel, hogy "kenyeret árulok a pékségben" vagy "a lámaszőrből szőtt tarisznyáimat árulom", ezzel kölcsönös értéket teremtve.


Persze nem tudom, hogy mivel foglalkozol, úgyhogy lehet, hogy félreismerlek, de egy ilyen szöveg elég gyanús. Bármilyen utolsó szélhámosságot be lehet állítani úgy, hogy törvényes és hogy kölcsönös értéket teremtesz azzal, hogy bemagyarázod valakinek, hogy mennyire jó lesz nekik, ha megveszik tőled x terméket vagy szolgáltatást, amire egyébként semmi szükségük nincs, de ettől még mindenki látja, hogy csak egy szélhámos vagy, akinek minimális erkölcsi érzéke sincsen.

2018. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez egy random anonim oldal, ide nem fogok konkrétumokat írni. Ha valakivel ismerkedem annak természetesen elmondom ,hogy mivel foglalkozom.
2018. aug. 26. 12:56
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem gondolom különlegesnek magam, csak más az érdeklődési köröm, mint a többségnek.

Az egy dolog, hogy mások mit gondolnak rólam, a lényeg, hogy én vagyok az egyetlen aki pontosan tudom magamról, hogy milyen ember vagyok valójában.

2018. aug. 26. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!