Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mibe mentek szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mibe mentek szívesebben randizni? Szoknya, rövid/hosszú, nadrág, magassarkú, lapos?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szkafanderben.


Teljesen praktikus, mivel a randi miatt lebegek a boldogságtól. :))

2018. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Xd
2018. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi ✌️😁😁😁😁
2018. aug. 30. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy férfiként válaszolok, de ha nekem tetszik egy nő, akkor otthonkában, kisestélyiben és szkafanderben is tetszik. Talán annyit tennék csak hozzá, hogy ha olyan helyre megyünk, ahol "meg kell jelenni" (pl. színház, elegánsabb étterem stb.), akkor az alkalomhoz illően öltözzön fel. Egyébként nekem mindegy, mit vesz fel, legyen abban, amiben jól érzi magát.
2018. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mibeN


Abban, amiben kényelmesen érzem magam, de jól is nézek ki benne, meg természetesen az időjárás is befolyásoló tényező, illetve a randi helyszíne. De általában valamilyen skinny nadrágra és lapostalpú cipőre esküszöm.

2018. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Kényszerzubnony? 😀
2018. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ááá, ez nem ér 6-os! A te rucid jobb, mint az enyém. :))
2018. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mikor és hová mennénk és persze mit csinálnánk. Tehát nem mindegy az évszak, napszak, időjárási viszonyok és ha például sok séta van tervben, inkább a laposabb, kényelmesebb cipőkre szavazok.
2018. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán hordok nadrágot, szóval az nem játszik. Szoknyából mindenféle hosszt felveszek, ha mondjuk egy délutáni piknikre megyünk, szerintem tök jó egy lenge maxiruha saruval/lapostalpúval, ha este bulizni megyünk, nyilván inkább veszek fel valami rövid, feszülős darabot tűsarkúval.

És ne felejtsük el azt sem, milyen magas a randipartnerem. Én 165 cm vagyok, ha a pasi 170, biztos, hogy laposat veszek, akárhova is megyünk, viszont ha majd' 2 m, lehet, hogy még sétához is egy kényelmes telitalpút választok.

2018. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoknya, lapostalpú cipő (nyáron szandál, ősszel/télen csizma, bakancs)
2018. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!