Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek pofátlanság több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pofátlanság több lánnyal randizni egyszerre?

Figyelt kérdés
Új iskolai látogatáson beszéltem egy lánnyal akit elhívtam, és még most nyáron is megismerkedtem eggyel, vele második lesz, meg egy lánnyal kezdtem el beszélni az elmúlt héten. Haverjaim szerint persze okés, de ők olyanok. Én úgy vagyok ezzel, hogy lehet pl egyik lány nem annyira szimpatikis belsőre akkor hagyom vagy max szex, de attól még ott lesz a másik akivel lehet összejön komolyabb, akkor persze megszakítanám a többivel a kapcsolatot. 18F

2018. aug. 31. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy! Ameddig nem bólintasz rá valameyikre, addig független vagy, nem kérhet számon. Ezt nőként írom.
2018. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem érdekel, hogy pofátlanság-e vagy sem, szeretek több nővel lenni.


De ha téges ez ennyire zavar, akkor legyél "jofiú" és randizz egy lánnyal, a helyzet megoldva.


Ennyi.

2018. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Téged zavarna fordított esetben, ha a kiszemeltjeid melletted még x pasinak adnák a szépet? Ha nem, akkor hajrá.
2018. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos a hatásfok az sosem valami nagy, amikor nőzik az ember, még az is előfordulhat, hogy több randiból egy sem jön össze. Úgyhogy szerintem ki kell használni minden lehetőséget, na meg csak úgy láthatod meg, hogy hol lesz meg a szikra, melyik lány az, akivel el tudnád képzelni. Aztán amikor tényleg komolyodik akkor a többit le lehet zárni.
2018. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom, elég gusztustalannak hangzik. Ha ez kiderül rájön a csaj, nagyot fog benned csalódni, elveszti az egész a varázsát. Nem is férfias, az a férfias ha egyet hóditasz meg, nem tutira mész h a sokból összejön majd vmi, hanem egy a kihívás abba teszed bele az energiát kreativitást, figyelmet, törődést, bevállatod a kockázatot,h nem biztos h összejön..Ha összejösz azzal a nővel akinek csak neki szenteled magad, az meg fog térülni.Ne legyetek kishitűek, de emellé még azt tanácsolnám, h jól szűrjétek meg milyen csajoknál próbálkoztok! Meg azt is h jó csajozási technika kell, h hatással legyél a csajra, és azt érezze h akar téged.
2018. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a egy nő rájön h össze vissza csajozol, akkor nem leszel hiteles a szemében, nem vesz majd komolyan, és inkább olyan pasinak tartogatja magát aki csak érte van oda, ez nagyon sokat számít a csajoknak, h különlegesnek higgyék magukat!
2018. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint kiderült, az én mostani pasim anno ezt csinálta velem, és hiába vagyunk együtt 4 éve, eléggé megviselt a dolog, mert míg nekem tette a szépet, és én szerelmes is voltam belé, addig ő, míg nem volt biztos a döntésében, több csajjal is randevúzgatott. Embertől függ, szerinte ez normális, szerintem, mint női szemszögből, viszont nem.

Mert, mint írtam, én már szerelmes voltam, és egy évet váratott. SZerintem ha valakivel ismerkedünk, egyszerre eggyel, mert nem tudhatjuk, hogy esik a másiknak.

2018. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos okés, az én szememben már túl szabados. Ez a megfogalmazás, hogy valakire erre való, meg megtartom számomra annyira lélektelen és számító. De ez csak az én ízlésem. Nekem ez túl van az illendőség határán, de ha nagyon tényszerűen, érzelmek nélkül nézzük akkor végül is logikus és senkit nem bántasz, hiszen még nem ígértél senkinek semmit, nem vagytok együtt és nem életformaként akarod ezt űzni. Szóval ha te ilyen vagy csináld, más ellenérvem nincs ez ellen csak az, hogy nekem ez nem fér bele és az én szememben csökkenne egy ilyen fiú tekintélye.
2018. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz pofátlan lenni, beszéljétek meg, hogy nem vagytok kizárólagosak.
2018. szept. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ha kiderülne a srácról, akivel randizok, hogy más lánnyal is találkozgat, hatalmasat csalódnék benne. Illetve a saját nőiességemben és vonzerőmben is.

Ne csináld ezt velük :)

2018. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!