Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mennyire tolerálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire toleráljátok, ha egy férfi kissé tapló?

Figyelt kérdés

Van egy elég nyers stílusom, ami hát nem feltétlen szimpatikus mindenkinek.

Pozitív tulajdonságom, hogy sosem játszom meg magam, teljesen őszinte vagyok, na nem azért mert annyira jófej lennék, hanem egész egyszerűen csak sajnálom az energiát arra, hogy megjátsszam magam és mindenféle fölösleges szerepeket erőltessek magamra, amiket úgymond a 'társadalom' elvár tőlem...

Nálam nincsenek tabuk, velem bármiről lehet beszélgetni, az sem zavar, ha nem értek egyet a másikkal.

Néha kissé faragatlan a stílusom, kíméletlenül kimondom a frankót, akkor is ha az nem tetszik a másiknak, persze azért vannak olyan helyzetek, amikor inkább nem mondok semmit, de bájologni senkivel nem szoktam. Egyszerűen magamat adom és kész, fehéren, feketén, vállalom magam, így persze elsőre sokaknak nem vagyok szimpatikus, mivel nem egy idealizált képet mutatok magamról.


2018. szept. 2. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Imádják. Amíg ilyen vagyok, engem is szeretnek. :D
2018. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerősöm.. Nem sokáig tudtunk egy hullám hosszon lenni..😃
2018. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az őszinteséggel nincs gondom. A férjem sem az a köntörfalazós típus, soha nem is volt az. Nem bájolog sem a munka világában, sem a magánéletben. Ezzel nekem semmi problémám, olyan típus vagyok, aki ezt pozitívumként értékeli.

Az azonban egy más kérdés, hogy a taplóságot, faragatlanságot hogyan viselném, azt hiszem azt nehezebben. Nekem valahogy az őszinteség, szókimondóság nem jár együtt a faragatlansággal, taplósággal. Szerintem lehet valaki őszinte és szókimondó úgy is, hogy a mondandója nem tartalmaz csúnya szavakat, direkt sértegetést, bántást.

2018. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj hogy nem jatszod meg magad. De inkabb keresek olyat aki oszinten nem taplo. De egy szokimondo taplo lanynak lehet emberere akadnal ;) sok sikert
2018. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
Vonzónak tartják a taplóságot. Persze a nem velük szemben tanúsított taplóságot, hanem azt a taplóságot, ami mindenki ellen irányul, csak ellenük nem, s ettől ők kivételesnek hiszik magukat. Mellesleg egy mindenkinek bepofázó, széles vállú, arrogáns hústorony a biztonság látszatát nyújtja, ezért rajong a nők nagy része az ilyen ordas suttyókért.
2018. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy erettlen fiu akarja megmondani mi kell a lanyoknak, de onmaga sem rug soha labdava, az elegge fake feeling ;D de oke!
2018. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát sztem k_rv'ra nem tartják vonzónak a taplóságot, más kérdés, hogy bizonyos esetekben eltolerálják, ha ettől függetlenül valami miatt mégis vonzónak találják az illetőt.
2018. szept. 2. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyeseknek, és úgy látom, ennél a kérdésnél ez a férfi válaszolókra inkább igaz, fene módon nem megy az árnyaltabb gondolkodás.
2018. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az árnyaltabb gondolkodás elég sokaknak nem megy, mivel az emberek jó része csak fekete-fehérben tud gondolkodni, mintha csak jó meg rossz lenne a világon.

Holott valójában minden ember jó és rossz tulajdonságok keverékét hordozza, akármilyen álarcot is mutat kifelé.

2018. szept. 2. 18:41
 10/11 peca1000 ***** válasza:
23%
Amióta viccesen, önirónikusan taplóra vettem a figurát, azóta kedvelnek a nők :)
2018. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!