Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok mar nyitott kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jocikabp82 kérdése:

Voltatok mar nyitott kapcsolatban? Ha igen milyen volt meddig tartott? Vagy aki abban el milyen? Tapasztalatok erdekelnenek Ferfi vagyok Nok velemenye erdekelne leginkabb

Figyelt kérdés
Holgyek irjatok nekem puszi szep napot Krisztian voltam
2018. szept. 6. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm belement egy ilyenben. Ami nem működött, mert a férfire nem volt igény de barátnőmre meg nagyon is.

Akkor borult a bili amikor a párja ujdonsült haverjáról derült ki hogy régebben szeretők voltak a barátnőjével. Plusz barátnőm minél több partneren volt túl annál kevésbbé ragaszkodott a párjához. Kiszeretett belőle. Így szakításkor nem volt könnyes búcsú.

A férfi vetette fel a dolgot és úgy csürte csavarta, hogy végül belement a barátnőm. A férfi viszont elvesztette a barátnőmet is és nem lett sokkal több partnerja.

2018. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
A nyitott, más néven laza kapcsolat (töb mint szexkapcsolat, ám kevesebb mint komoly párkapcsolat), mely némiképp hasonlít a barátság extrákkal viszonyhoz. Én nőként jelenleg egy ilyen laza kapcsolatban vagyok már egy ideje. Eddig teljesen oké. Az hogy te mit tapasztalnál ilyenven, ha majd netán kipróbálnád, az függ majd az adott helyzettől, tőled és az esetleges leendő partneredtől is.
2018. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat írjatok még köszönöm szép napot
2018. szept. 7. 09:16
 4/4 he84 ***** válasza:
Nem azért írtam ide, hogy priviben ajánlatot kapjak! Nem kérek privit!
2018. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!