Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan vettètek èszre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vettètek èszre, hogy bejöttök egy pasinak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsére sehogy, mert nem vagyok homokos.
2018. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lànyok vàlasza èrdekel
2018. szept. 9. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Interneten keresztul: lajkol, bejelol, bekovet

Valosagban: tobbszor rad nez, mosolyog, keresi a szemkontaktust, zavarban van ha meglat stb

2018. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Műnevetéseket súgal,hogy hulyébbnek tünjön
2018. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem jövök be általában senkinek sem. De a barátnőimre sokat mosolyognak olyankor a fiúk/férfiak, bámulják őket, meg csillog a szemük és leszólítják őket.
2018. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjegyzem mint férfi, hogy attól függetlenül tetszik-e vagy sem, fapofát vágok mindenkire és mindenre. Ez még nem jelenti azt, hogy nem tetszik a lány.
2018. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor van remény olyan pasinal aki fapofat vag rám? Ez biztató !😊 kérdésre válaszolva: keres, találkozóra hív, mindig a közeledben akar lenne,keresi a tarsasagod. Gyakran úgy intézi, hogy véletlennek tűnjenek az össze futasom.
2018. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ugy hogy megbamulnak a neten de a lanyok nem Ami kar mert heterovagyok nem homi.
2018. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyiknél ( félénk):

-sűrűn rövid idepillantások rám, majd el,

- máskor meg érezhetően hosszabban, mélyen nézett a szemembe, amikor már oldottabb volt

-sokat mosolygott, ha beszélgettünk, volt, hogy haját túrta, igazgatta

-volt, hogy észrevettem, hogy engem nézett, de többször is elkapta hirtelen a fejét és lesütötte a szemét

-túlságosan sokáig és szorosan ölelt meg

- az idióta netes képszivecskézés nem tudom ennek számít-e, de ezt én nem veszem ide

- és még 1-2 apróság, ami nem logikus ivselkedés, amit nem írok le



Másnál (ő magabiztos, nagydumás)

- észrevettem egyszer, hogy engem néz, amikor azt hitte, én nem látom.. :)

- lefagyott pár másodpercre, amikor beszéltem hozzá ( az arcomat nézte)

- szintén sokat mosolygott, nevetett

- rám írt és elkezdett kétértelműen, közvetlenül fogalmazni, majd bókolni.. Majd ezek mind sűrűsödtek

2019. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!