Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, imponáló ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, imponáló ha egy fiú börtönőr?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 14:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Shrek, te vagy az?
2018. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Számomra imponálóbb, ha egy pasi intelligens. Az, hogy erős legyen, nem különösebben fontos, legjobb tudomásom szerint nem olyan környezetben élünk, hogy nap, mint nap meg kelljen védenie a kardfogú tigristől.
2018. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nálam kb. a BKV-ellenőrrel egyenrangú. Aki ilyen munkát vállal, csak a felsőbbrendűségét akarja érzékeltetni, mert úgy gondolja, hatalmat szerzett. Hát nagyon nem!

Csak egy példa: elég volt újságírói fényképes belépőkártyámat megmutatni egy-két helyzetben. Mindenki be volt fosva, amikor a kiszolgáltatott helyzetben lévő ártatlan srácot, vagy másik esetben lányt szó szerint alázta mondjuk egy hatalmi tudatban lévő biztonsági őr. Nagyon ritkán használtam, csak ebben a két esetben. De nem tudtam elnézni, mit műveltek velük. Számolj két évtizeddel. Gondolj bele. Normális ember nem él vissza a "hatalmával". Az én szememben egy tűzoltó, vagy egy mentőápoló (az is egyenruhás) sokkal-sokkal többet ér.

Kérdésre a válaszom: NEM!

2018. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, de nem tudom megmagyarázni miért. Ha mellette nem vagy agressziv és hatalomra vágyó fétises akkor mi a gond? Egyébként ez is csak egy téves sztereotipia. Kinek mi tetszik, azt csinálja.

Nekem szimpi lenne, viszont féltenélek igy egyben.

2018. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Maga az, hogy börtönőr semmi lényegeset nem adna hozzá a kapcsolatunkhoz- tehát, nem lenne pozitív vagy negatív érv a fiú mellett.


Viszont, ha megtalálnánk a közös hangot, érzenénk egymás iránt, amit kell, akkor viszont ez a gumibot dolog hát ja, szexi :D

2018. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hm Mazoista vagyok,nem akarok nőt “gumibottal megdugni” inkább ő verjen meg a gumibotommal
2018. szept. 17. 18:12
 27/31 anonim ***** válasza:
Már írtam választ, de legalább a mazoistát tudd már leírni helyesen! Börtönőr se akarj lenni. Innentől komolytalan a kérdésed!
2018. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki egyenruhás, miért ne lehetne intellektuális? Avagy miért határozza meg az ember hivatása a személyét? De sok kretén van itt.
2018. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#27

Mi köze van ennek a börtönőrséghez?Ti hoztátok fek a BDSM-et,hogy a börtönőr feldugja nektek a gumibotot.Én csak megcáfoltam a tévhiteteket miszerint szadista lennék.

2018. szept. 17. 20:12
 30/31 anonim ***** válasza:
27. vagyok. Ne írj a nevemben is, mert én egyáltalán nem hoztam fel a gumibotot. Ha tényleg komoly a kérdésed, akkor olvasd a többit, ne azzal az egy kommenttel gyere. Egyből ráharaptál, szóval ezért vált komolytalanná a kérdésed.
2018. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!