Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Járnátok egy 18 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy 18 évvel idősebb férfivel?

Figyelt kérdés

Udvarol egy kb. 18 évvel idősebb férfi. Jópofa, intelligens, művelt, van egzisztenciája stb így nem lenne vele probléma. De az egészsége nem a legjobb, impotens, sok gyógyszert szed, túlsúlyos, eléggé hipochonder stb. Velem mindig kedves, udvarias, nagyon tetszem neki de gyakorlatilag nem lenne szexuális életünk, sok mindenben gátolnanak minket az eü problémák és a betegségtől való félelme... Van értelme egyáltalán ezen elgondolkodni? Kicsit sajnálom is és amúgy tudom, hogy ő sem hiszi, hogy mi járhatunk tényleg, de valamiért mégsem tudom egy az egyben visszautasítani.

26N



2018. szept. 25. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem mindig a korombeliek jöttek be.
2018. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból nem érdemes összejönni vele. Gusztustalan lenne.
2018. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Sajnálja meg egy korodbelit.

32/f

2018. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
A ferjemen kívül csak idősebb pasim volt. Mondjuk szex nélkül nem kellene. A tobbi nem kizaro tényező. Dagi pasim is volt okt, aki cukorbeteg volt. Egy nőt sokszor nem a külső győz meg. Nekem pl elég, ha jó a dumaja. Azzal le lehet venni a lábamról.... Meg kb a legtöbb nőt, csak sokan nem vallják be.
2018. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Tetszik az egzisztencia, igaz? 🙂🙂🙂

Puha fütyivel már nem is kell? Pedig a szerelem...

Amúgy a legtöbb korodbeli nő előbb jár 45-50 körüli fa kalappal, mint 25-30 évessel. Ezt tette a tömegkultúra.

2018. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló helyzetben voltam, csak nálunk komolyabban volt tervezve a kapcsolat.

Mindketten beláttuk, hogy hosszútávon a nagy korkülönbség, esetünkben 25 év, sajnos akadályozó tényező lenne a későbbiekben.

2018. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha csak az egzisztenciára buknék akkor örülnék, hogy nem megy a szex... De nem erről van szó.
2018. szept. 25. 22:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az szimpatikus, hogy intelligens, művelt, kedves, udvarias, de nekem kell, hogy vonzónak is találjam azt, akivel együtt vagyok. Egy ennyivel idősebb, túlsúlyos férfihoz pedig nem tudnék vonzódni. Még fiatal vagyok ahhoz, hogy egy impotens férfivel legyek kapcsolatban, megcsalni pedig semmiképpen nem akarnék senkit.
2018. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!