Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztek abban, hogy mindenkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy mindenkinek megvan teremtve valaki?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nincs sehol se megírva. Pláne ebben a felgyorsult társadalomban ahol sokszor 40 közeli férfiak még nem találtak párt. Úgy gondolom nőknek könnyebb ők válogathatnak is de pasi szemmel nem egyszerű
2018. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Baromság.
2018. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszek ilyesmiben.. A világ a véletlenek sokasága és a kapcsolatokat az emberek alakítják egymás között. Nem pedig a sors vagy holmi teremtő.
2018. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Csak nagyon kevesen vannak azok akik rá is találnak, vagy az időzítés tökéletes. Egy életre szóló áldással felér egy ilyen.
2018. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Én abban hiszek, hogy a világon van egy hozzád nagyon nagyon illő ember. Az, hogy te megtaláld, kb 1-1000000000-hez az esélye.
2018. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Voltam egy bulin ahol egyetemről jöttek össze emberek. 3 estét voltam ott és nagyon nyitva tartottam a szememet hogy ki az akit szimpatikusnak találok és megvan a kémia. Több száz lányról beszélünk. Később a listát is megnéztem akik bejelölték hogy mennek a bulira. Ott is megnéztem több száz lányt és tény hogy nagyon válogatós vagyok de 500 lányból maximum 5 aki felkeltette az érdeklődésemet. Sajnos a buli úgy végződött hogy senkihez nem kerültem közelebb mert nem is nagyon próbálkoztam mivel nem jött a kémia.


Itt az oldalon feltettem egy kérdést és napokkal később kaptam egy új választ. Azóta beszélgetek a lánnyal és érdekes mód megvan a kémia, teljesen azonos hullámhosszon vagyunk és minden passzol aminek passzolnia kell. Ha az előbbi arányokat nézem akkor ennek az esélye 1% volt hogy egy ilyen lány fog írni nekem. Szerintem nincs értelme görcsölni ezen az egészen mert tuti hogy ha teszed a dolgodat és aktívabban éled a napjaidat előbb-utóbb össze fog hozni valami erő azzal az emberrel akinél tökéletes minden.


Bár sokáig el voltam keseredve és arra vetemedtem hogy utcán leszólítottam lányokat. Nem sok ilyen eset volt de nem bánom amúgy.

2018. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Land, ha a világ a véletlenek sokasága, akkor hogyan alakíthatjuk mégis csak mi, emberek az egymással való kapcsolatainkat? A világ nagyon nem véletlenek sokasága. Mindenki okkal jön az életünkbe, más kérdés, hogy adott embertől mit tanulsz és ő is tőled, vagy csak elmentek egymás mellett megértés, tanulás nélkül.
2018. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az is lehet, hogy igen, csak sosem fogunk találkozni.
2018. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az efféle fatalista gondolkodásban. Pl. nekem is mondták már többen, hogy remélik, rövidesen megtalálom a párom. Miért, elhagytam, hogy meg kellene keresnem? Ha holnap találok valakit, akivel 90 éves korunkig együtt leszünk, akkor sem az elején fogom megtudni, hogy ő életem párja, hanem amikor már nagyjából az aranylakodalmunkat tartjuk. Hány, de hány olyan ember van (főleg nők), akik azt hiszik, megtalálták a nagy Őt, aztán 3 hónap múlva meg telezokogják a párnájukat, hogy mekkora egy r*hadék. Pedig ha nem élnék bele magukat ennyire az elején, a csalódást is könyebb feldolgozni.
2018. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem, abban viszont igen, hogy életünk során találkozunk olyan emberekkel, akikkel dolgunk van, akiktől tanulhatunk.

Én pl találkoztam már olyan emberrel, akin éreztem, hogy dolgunk van egymással. Túl sok véletlen övezte a kapcsolatunkat.

2018. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!