Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyes ismerkedésnél - 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes ismerkedésnél - 30 körüli - nők miért viselkednek úgy, hogy teljes sokkoló zuhanyként éri őket és megszakítják a kapcsolatot, ha szóba kerül a múlt és a férfi őszinte, hogy van egy kamasz gyereke (aki nem is nála él)?

Figyelt kérdés

(amúgy jól indul a kapcsolat és megvan a kémia és megértik egymást a felek ) Komolyan olyan "hiba", hogy valakinek van gyereke, mintha kb 10 év sittet valna be valaki...

Oké, világos mindenki az első akar lenni... de az emberek addig húzza halogatja az elköteleződést, meg a gyerekvállalást, amíg eléri a 35-40 kort... aztán meg csodálkozik... miért olyan gond, hogy valaki már huszonévesen elköteleződött és noha bár nem úgy sikerült a kapcsolata, ahogy szerette volna, vállalja az életével járó felelősségeket? És egyébként MINDEN szempontból rendezett, harmónikus az élete, csak egy új társ hiányzik.



2018. okt. 14. 11:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Más férfiaknak is ez a tapasztalata? Nők számotokra, hogyan emészthető meg az ismerkedésnél a leendő párod múltja? Nem tinik vagyunk, hogy fehér lappal indulunk.
2018. okt. 14. 11:23
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem mondod el már az elején? Akkor tudod, hogy akivel jól indul a kapcsolat és a kémia, a "nehezén" már túl van, és nem fektetsz felesleges energiákat olyasmikbe, amibe nem kellene.
2018. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen elváltam (gyerekem nem volt) és még így is találkoztam negatív visszajelzésekkel, mert már elvált vagyok. Értettem én is, hogy igen, ez egy olyasmi, ami nem túl szép, de hosszú, komoly kapcsolatban mentem férjhez, és véget ért, ahogy a házasságok kétharmada. Nem láttam, mi olyan meglepő ebben. De az volt, többen is visszautasították az ismerkedést miután ezt elmondtam, így aztán társkeresőn is kiírtam az adatlapomra, így megspóroltam az időhúzást. Azóta már megtaláltam a társam, de neked is ezt javaslom. Legyél őszinte már az első másodpercben!


N34

2018. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ez az, amit azonnal el kell mondani.


amúgy ahogy elmúltam 30, nem zavart, hogy a férfinak van gyereke. huszonévesen viszont még igen, akkor kizáró ok volt.


37/N

2018. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

"ha szoba kerül..." szerintem, ez azert lenyeges info, ami nagyon sok mindenre enged következtetni egy olyan ember szemeben, aki komoly kapcsolatot keres.


Osztom azok velemenyet, miszerint ennek tenyleg nagyon az elejen kellene elhangoznia. Persze az sem mindegy, hogyan, de ez mar az egyeni körülmenyeidre es a gyermekkel valo kapcsolatra vonatkozik.


Ha ez eltantorit egy nöt, legalabb nem pazarlod mindkettötök idejet, hogyha ez kizaro tenyezö neki. Ezt el kell fogadni. Nem feltetlenül jellemhiba es nem lehet neked sem elvarasod, hogy ez egy nö szemeben ne legyen akadaly. Egyebkent erdekelne, hogy esetleg egyedülallo anyukakkal is ismerkedsz -e? Meglepödnek, hogyha ök is igy reagalnanak...

2018. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy "szóba kerül a múlt"? Ez nagyon is a jelen, az a gyerek most is a gyereked, nem? Ahhoz azért nem kell sok ész, hogy ez miért probléma. Alább kell adnod az igényeidet. Egy olyan nő, akinek jut gyermektelen pasi, nem téged fog választani.
2018. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem válaszolok privát üzenetekre.

Ne kelljen már elmagyarázni, hogy egy gyerek pénzbe kerül (gyerektartás, örökölni fog tőled, stb.), időbe is (ha meg nem tartod vele a kapcsolatot az még rosszabb).

Nyilván lehet így is párt találni, csak sokkal rosszabbak az esélyeid, mint egy független férfinak.

2018. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Érdemes rögtön azzal indítani, hogy van gyereked. Ne csodálkozz, ha hideg zuhanyként éri őket, miután már beindult a kémia.

Egyébként nyilván a gyerek nagy problémákat tud okozni egy leendő párkapcsolatban. Hosszú lenne végigsorolni miért. Persze mindent meg lehet oldani, ha szeretik egymást a párok.

2018. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát én elmúltam 30, nem akarok se saját gyereket, se másét. Nem ér hidegzuhanyként, ha az elején elmondja, de ha 3 hónap után jut eszébe ezt megosztani, az elég érdekes.
2018. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

30 körül, egy gyerektelen nő babázni szeretne, nem kínlódni egy lázadozó kamasz gyerekkel. Valószínű, hogy azért sokkolod őket, mert nem is gondolják, hogy egy informàció nem az első pár mondatban kerül szóba, utána viszont nem számítanak már ilyen horderejű újdonságra. Így az is ki fog dobni a titkolózás miatt, akinek a gyerek nem lenne gond.

Esetleg tanulni kéne a hibáidból, nem gondolod?

2018. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!