Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég társkereső oldalakon keresgéltem, és találkoztam is egy lánnyal, aki élőben nem volt az a főnyeremény, képeken sokkal jobban nézett ki, de mivel nem volt másik lány éppen akkor, mondom együtt maradok vele, legalább gyakorlom egy kicsit a randizást.

Csakhogy egyébként meg egy rendkívül kedves, gondoskodó, aranyos lány, ahogy így megismertem, az elmúlt hetekben.

Viszont most nagyon furdal a lelkiismeret, hogy amolyan "nincs ló, akkor jó a szamár is" alapon maradtam vele, és bár jó vele a szex is, mondjuk úgy, nem zavar, ha a lámpa le van kapcsolva...

Szerintetek ha elmondanám neki, könnyebb lenne a lelkiismeretem?

Attól félek, talán kidob, pedig nagyon megkedveltem...



2018. okt. 20. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
ha szereted ezt a lányt, akkor el ne mondd neki, te barom.
2018. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha ez amúgy egy jó kapcsolat, akkor inkább tartsd meg az infót magadnak, meglátod idővel el is felejted.

32/f

2018. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

"nem zavar, ha a lámpa le van kapcsolva" :DDDDDDD

majdnem bepisiltem a nevetéstől :D

Hát barátom. Én azt mondom, használgasd aztán vessél neki úgy véget, hogy olyan "hétköznapinak" tűnjön. Mondok variációkat - sokat kell tanulnod/dolgoznod így nem lesz időd rá, vagy nem vagy kész egy kapcsolatra, mert nagy törés van benned... ilyen és ehhez hasonlók. Ne húzd sokáig mert tudod ennek a vége biztos, így minden perc időpazarlás csak.

2018. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi mondjuk nem néztem azt hogy elakarod-e hagyni vagy nem. Ha nem akkor el ne mondjad neki. Felejtsd el ahogy van.
2018. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg sem erdemled.! Kivulrol nem tetszett qztan meg mutatta mi van a tojas heja alatt egybol bele estel.. milyen dolog ez?
2018. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... sajnos még én sem tudom, mert emberileg nagyon szeretem, csak külsőleg nem tetszik annyira.
2018. okt. 20. 20:30
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös, most ezzel mit csináljak?

Te nem külső alapján ítélsz először?

2018. okt. 20. 20:30
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

#5. Nem azon megy a rinya, hogy a belső értékeket senki nem veszi figyelembe? Felbőszítel! :D

32/f

2018. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Hogyne érdemelné meg. Miért, nem ti mondjátok mindig azt, hogy a külső nem minden? Tessék itt a példája de ilyenkor is pampogtok.
2018. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha az ember szerelmes, akkor a kevésbé szép is szép lesz neki. 2 barátnőm volt életembe, egyik se volt az a szépség, a második talán nem is tetszett annyira először, de aztán már nem érdekelt.
2018. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!