Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kellene tartózkodnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kellene tartózkodnom ettől a lánytól?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn talált rám kb egy hete és azzal indított, hogy nagyon tetszem neki, szeretne megismerni. Bele is mentem a dologba, mert aranyosnak találom azok alapján a képek alapján, amik vannak róla, pedig nem abban a korosztályban van amiben én keresgélnék (Ő 18, én 21 és úgyszint lány vagyok) Hasonló az èrdeklődési körünk is viszont sokszor furának találom.Túl lelkes, úgy küld magáról képet és videót hogy én nem is kértem semmi ilyesmit, de a legfurább az, hogy nincs facebookja, messengeren van álnéven és bevallotta, hogy szociális fóbiás... Tehát az állítólagos keresztnevét tudom csak, amikor pedig a teljes nevét kérdeztem kitért előle.

Amúgy valami nagyon rossz karmám, aurám,entitásom jó ég tudja mim lehet, mert állandóan a furcsa,kattos lányok találnak meg, vagy akiket én találok meg azokról derül ki később, hogy ilyenek. Viszont örülnék már, ha lenne barátnőm, ö pedig felhozta, hogy talizhatnánk is. Mit tegyek? A helyemben ti taliznátok vele?

Minden nem válasza érdekel.



2018. okt. 21. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, és édes lánynak találod, és biztonságos vele taliznod, akkor szerintem simán. :)
2018. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*szép-e+rokonszenvezel-e a lelkével, van-e ami esetleg megfogott benne
2018. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Talizz vele az altalanos biztonsagi dolgokat betartva.

Veszteni valod nincs, es meg jol is elsulhet.

2018. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És arról mit gondolnázok, hogy így titkolózik vagy ilyen titokzatosnak próbál tűnni? Kamu pasira gondoltam először, de igazolt képei vannak szóval az kizárt.
2018. okt. 21. 23:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg ugye ott a videó is.
2018. okt. 21. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak zárkózott, egyszer valaki nagyon csúnyán lerombolta az önbizalmát, és ő akkor kicsi volt, nem tudta megvédeni magát, és más se állt ki érte, és nem is feltétlenül csak az önbizalmát, hanem a bizalmát még mások felé is. És azért nem tárulkozik ki elsőre; és inkbáb a személyes kommunikáció híve; sokkal tartalmasabb; kijönni a négy fal közül, és sokkal közvetlenebb, kellemesebb, mert látjátok egymás reakcióit is, arcon.
2018. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egyetlen kepem se Facebook-on es alnevet hasznalok en is. Hogy miert?

Mert szamomra nincs ertelme mindent kirakni online. Ja es osszesen van 32 ismerosom, akiket szemelyesen is ismerek es tenyleg fontosak

Errol meg nem lesz kattos senki, max ovatos.

Ha talalkozni akar, az Jo jel.

2018. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívásban nincs benne akkreditált felejtsd el. Engem valaki így szivatott több mint fél éven keresztül. Nagyon megviselt a dolog.
2018. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyre furcsább dolgok derülnek ki róla, így inkább hagyom szegényt... Nincs szükségem egy lelkinyomorultra, hanem egy normális vidám, kedves lányra, aki nem goth,metálos,rocker,alteros, és nem akar különcködni.
2018. okt. 24. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
A rocker lanyok neveben mondom neki sincs szuksege egy itelkezo balfekre!
2018. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!