Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó beülős helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó beülős helyek (kávézó, teázó), ill. parkok vannak Budapesten, ahol lehet sétálni, leülni, beszélgetni? Én kezdek kifogyni, nagyon sok helyen voltunk már, és nem tudok lassan többet.

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vidd a szobádba:D

Na bocsi:) hát én szeretem a Vörös oroszlánt(teaház)meg a Siriust...nagyon hangulatosak..

ja és szeretem mikor a barátom tudja hogy sokáig vagyok bennt és biztos éhes vagyok és elmegyünk a kálvinra a pár perc krumplihoz..:Degy papír tölcsérbe kérhetsz elvitelre sültkruplit és vehetsz hozzá különböző szószókat..de ott is ki lehet ülni megenni..vagy sétálás közben akár..sztem atök ari mikor a párocskák ott krumplizgatnak az utcán sétálva:Dsokkal hangulatosabb mint egy meki...

de akár ha egy romantikus sétára vágytok elmehettek a Budai várhoz..mi egyszer felsétáltunk este nagyon romi volt:Dvagy egy közös biciklizés...hát most ennyi jutott eszembe:)

2008. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Margit sziget,Lágymányosi hid lábánál például van egy nagyon gyünyörüh hajó ami vizbe van felehhet menni rá (már mitn csak a hajjó orra! s elé be van döntve egy régi római fal...nagyon szép ... este is! Sportliget,népliget,barátság park! öldteknőteahá vagy 1001 éjszaka ottvan mind2 ő az oktogonnáél s egymás mellettvannak!
2008. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a krumplis helyet és a Lánymányosi hidas részt nem ismertem, a többiben már voltam! :)
2008. nov. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!