Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántam, hogy elutasítottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam, hogy elutasítottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két randin túl voltunk már, és nagyon úgy nézett ki a dolog, hogy ebből szerelem lesz. De egyik nap közölte, hogy ő bizonytalan és talán mégis jobb neki egyedül. Mondtam neki hogy aludjunk rá egyet. Másnap bocsánatot akart kérni hogy ilyeneket mondott, de ekkor én utasítottam el, mert nem akartam bizonytalanságban lenni mellette. Persze utána bizonygatta mennyire biztos már a dolgában, de nem békültem ki vele. Ennek már több mint egy hete, de azóta csak rá gondolok és kicsit bánom a dolgot. De mégis azon kattogok, ha megbocsájtok, félek hogy megbánom.

2018. okt. 27. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Menj utána a lánynak. Mert valóban lehet belőle nagy dolog, hiszen mind ketten féltek, ez egyértelmű.. Erre szokták mondani az öregek: "érzitek a veszteteket":DD
2018. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Egy esélyt mindenképp megérdemel.

Egy kis bizonytalanság az elején nem a világvége.

2018. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tinikategória, mint felnőtt. Nagyon gyerekes viselkedés és felfogás.
2018. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Ez nem derült ki a szövegben, bocsi.
2018. okt. 27. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Akkor inkább ne lépj, mert hülyének fog nézni a srác.
2018. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már az elején bizonytalankodik a srác, azt megette a fene.
2018. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj neki.
2018. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan a női túlreagálás.

Egy napra elbizonytalanodott,te meg elküldted melegebb éghajlatra.

Most gondolj bele:Te egy hete bizonytalankodsz.Akkor neki is félnie kellene veled kapcsolatba kerülni?

2018. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!