Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Katasztrófa az elsö randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katasztrófa az elsö randin?

Figyelt kérdés
Szokásos téma, komoly kapcsolatot kereső partner, nagy öröm hogy végre találtam valakit. A megfelelni akarás miatt sajnos nem igazán sikerült az este, amit megértően nyugtázott és összebújva elaludtunk. Azóta alig válaszol, és közömbösen. El lett ez rontva, vagy lehet még visszaút? Annyira megkedveltem..

2018. nov. 3. 08:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Összebújva alvás az első nem sikerült randi után? Wtf???
2018. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Ti Mindenszentekkor és Halottak napján randiztatok?
2018. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nálam találkoztunk..
2018. nov. 3. 08:21
 4/23 A kérdező kommentje:
Minden jól sikerült a fő attrakció kivételével.. 2 napot töltöttünk együtt.
2018. nov. 3. 08:22
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennek annyi.
2018. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hány évesek vagytok, de az egész első randi el lett szúrva alapjaiban. Az elmaradt sex csak hab a tortán.Nem hagytatok egymásnak menekülési lehetőséget ha mégse tetszettek eseteg. Hidd el volt már olyan randim,hogy a lány aki teljesen nőisen öltözködött, kiderült hogy azokat a ruhákat nem tudja viselni és úgy viselkedik mint egy kocsis káromkodik igénytelen.
2018. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem állt fel a répa? Ki a nő itt?
2018. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

28 vagyok. Ő is.

Persze, de igazából a hölgy tett meg minden első lépést. Ő bújt hozzám, ő csókolt meg, én meg természetesen nem ellenkeztem. Igazából én nem is akartam vele első alkalommal lefeküdni, mert lehet hogy b*zisan hangzik, de nekem kell egy kis együtt töltött idő előtte, hogy klimatizálódjak. Ezt előre el is mondtam neki amikor szóba jött, és teljesen egyetértett. Este meg mégis konkrétan meg...... magát. Illetve szerette volna.

2018. nov. 3. 08:33
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj, haba csaj az első randin a lakásodra megy, akkor azt akarja, hogy megb.sszák. nem kapta meg, amit akart, így ez eléggé felejtős már.
2018. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez oké, de hetekig beszélgettünk előtte arról hogy mit keres. És nagyon nem ezt mondta..
2018. nov. 3. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!