Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejöhet, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhet, ha így csinálom?

Figyelt kérdés

2 hete voltam egy koncerten a barátaimmal,és előttem táncolt egy szőke lány a barátnőjével,nagyon megtetszett,de én hülye nem szólítottam meg.Aztán el is voltam keseredve,hogy így elbasztam,és nem tudom a nevét se, de most teljesen véletlenül megtaláltam myvipen.Szerintetek az úgy jó lenne, ha ott írnék,neki egy üzenetet,hogy láttam,és hogy szeretném megismerni,megadná-e az msn címét?

Utána ha már msnen beszéltünk valamennyit,akkor elhívnám egy találkozóra.


Ui.: Tudom,hogy menjek lottózni,mert az bármikor bejöhet, de ez most tényleg fontos lenne . :D


2010. jún. 25. 10:42
 1/8 anonim válasza:
100%

persze, hogy jó, csak értelmesen fogalmazd meg az üzenetet.. nekem szoktak néha olyan primitíveket írni, hogy totál elmegy a kedvem a sráctól, és nyilván nem lesz folytatása az egésznek..

szóval ügyesen:)

L/17

2010. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát próbáld meg bajod nem lessz tőle :P
2010. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez jó ötlet, hajrá!
2010. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy normális levelet írsz Neki, akkor elképzelhő hogy bejön.

Próbáld meg, hisz csak nyerhetsz vele. :)

2010. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

...... koncerten láttalak téged meg a barátnödet ahogy táncoltatok elöttem.Megszerettem volna kérdezni hogy hogy hivnak de valahogy inába szállt a bátorságom mikor odaakartam menni hozzád mert még igy életemben nem varázsolt el még egy lány sem.Ez a ballövésem nagyon is gyötörte a szivem.Véletlenül találtalak meg a myvippen és olyan boldog voltam hogy el se tudod képzelni.tudom hogy nem is mersz még de szeretném ha megismerkednénk



sztem ezt ird neki és jo ötlet én tuti visszairnék neked h oké találkozhatnánk és KÖTELEZÖEN KÉREK ÉRTESÍTÉST H MIT IRTÁL VÉGÜL ÉS Ö MIT VÁLASZOLT RÁ



SOK SZERENCSÉT!!!

2010. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató válaszokat:)

Utolsó: ha nem is pont ezt,de hasonlót szeretnék neki írni,és majd jelentkezek,h mi lett belőle,de majd csak 1 hét múlva írok neki,mert most nyaralni megyek majd. :D

2010. jún. 25. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó nyaralást és sok sikert.


Egyébként igen, szerintem is működhet, csak normális levelet írj és ne legyél tahó.

2010. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nah bejöt az ötlet ? mit irt vissza? (aki leirta h mit kellene irnod kb-re)
2010. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!