Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért az ilyen idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért az ilyen idióta "Tóth Mátékat" húzzátok csak jobbra tinderen? Illetve miért csak az ilyen sracok tetszenek nektek? (nem csak tinder, hanem úgy altalaban. ) Tényleg ennyi komolyság van csak a mai lányokban?

Figyelt kérdés
Egy jóképű komoly srácnak akinek az élete nem az ivás, bulizás meg a bohóckodás annak már esélye sincs?

2018. nov. 7. 13:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ki az a Tóth Máté? :D Amúgy a Tindert és a komolyságot egy mondatban emlegetni elég vicces
2018. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Tóth Máténak láttad már a bemutatkozó szövegét ? :D

Össze hazudott benne mindent :D szeret szinházba járni,fagyizni a naplementébe,orvosnak tanul,gazdag stb stb :D

2018. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem eltévesztetted a kategóriát, ugyanis ez a felnőtt párkapcsolatok, nem a tini....
2018. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok. Tanulok,edzek,dolgozom,főzök magamra, az összes házimunkat magamnak kell megcsinálni, eljarok úszni,olvasok,filmeket nézek wellnessezek,a jovőt tervezem, hogy egyetem után mivel fogok foglalkozni.A korombeli lányoknak meg az a perspektíva, hogy elmenjenek a Jateba berugni meg kurv*skodni. Ugyan ilyen sracokkal járnak, kavarnak akik szintén egy nagy nullák. Mi lett az emberekkel?
2018. nov. 7. 13:24
 5/24 A kérdező kommentje:
En 21 éves vagyok és szerintem elég sokan használják 35 eves korosztályig.
2018. nov. 7. 13:25
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Uh kérdező,pont ez a baj veled :D úgy viselkedsz mint egy 70 éves,ha találnál egy lányt akivel összeházasondál majd 50 évesen elválnátok mert nem hancuroztál fiatalként,kint érdekel,hogy egyetemre jársz magadra főzöl,úszol,és könyvet olvasol? Ezt csak magad miatt csinálod és nem felvágás képpen kellene,túlságosan bevagy feszülve az életre :)
2018. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

"Mi lett az emberekkel?"


Ilyenkor komolyan kívánom, hogy az ilyen bezzegrégenező emberek repüljenek vissza az időbe mondjuk a második világháborúba.

2018. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Magam miatt igen. A felvagasrol itt szo sincs. Sosem hivalkodom ezekkel. Pont ezért kérdezem itt névtelenül. Viszont elkeserít az, hogy mások nem képesek szervezni az életüket es a szabadidejüket csak az ivasban,diszkozasban, ribiskedesben tudják kitölteni. Ilyenkor persze en vagyok aki be vagyok feszulve meg még én vagyok az elítélendő...
2018. nov. 7. 13:35
 9/24 A kérdező kommentje:
Inkább mi van az emberekkel? Bezzeg regen.. mondom 21 vagyok bezzeg régen.. Ezt látom basszus mimdenhol ...
2018. nov. 7. 13:37
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Hát nemtudom,nem járok egyetemre de elvileg ott észt nem osztanak,de 23 vagyok,barátnőm van 4éve akivel külön élek

,szeretem a szakmámat,és kicsitsem érdekel a jövő nem rágódom azon,hogy mi lesz velem 20-30 év múlva,ugyan úgy járok bulizni és mégsem az az életem de nem remegek otthon,hogy jajj most nem megyek bulizni mert azthiszik az emberek,hogy az az életem meg az ivászat.

2018. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!