Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » PASIK csak értelmes válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK csak értelmes válaszokat léci. Ha tetszik nektek egy csaj de csak ha dugni akartok vele, akkor hogyan csináljátok ezt az egész folyamatot?

Figyelt kérdés

összehaverkodás a legelején na és utána mi következik? Elviszitek a csajt valahova vagy hogyan?


és hány napig kell együtt leni a csajal hogy végre megdughassátok őt?


2010. jún. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csaja válogatja. Van akinek elég 1 hét is, van akinek 1 hónap kell.
2010. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 hét az sok pfuh

1nap alatt lehetetlen?

2010. jún. 25. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Helyzete válogatja.Eleinte jön az udvarlás,beszélgetés.Aztán,amikor jönnek a jelek,akkor csókjelenet,majd a következő talin belemászom a bugyijába is.

A hely kérdése változó.Jobb szeretem,akinek van saját kecója,és nem kell az én világomba becipelni a csajt.

2010. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
Általában egy okosabb pasi, rögtön leszűri a csajról, hogy milyen... A viselkedése árulkodó....
2010. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Buliban felszedem, ha feljön hozzám akkor úgy is dugunk, reggel főzök neki egy teát, aztán érzi ő magától is, hogy egy ilyennek nincs folytatása.
2010. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
TE pl az első este meglennél(az IQ-d alapján).
2010. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Helyzete válogatja.Eleinte jön az udvarlás,beszélgetés.Aztán,amikor jönnek a jelek,akkor csókjelenet,majd a következő talin belemászom a bugyijába is.

A hely kérdése változó.Jobb szeretem,akinek van saját kecója,és nem kell az én világomba becipelni a csajt."


És akkor gondolom a csaj a ribi,mikor te vagy az aki elcsábítja

2010. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!