Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerulhetnek hozza kozelebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerulhetnek hozza kozelebb?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srac.A baj csak az,hogy nem is ismerjuk egymast.szinhazban lattam eloszor.Meg bar koszonoviszonyban sem vagyunk.Hogy teremthetnek vele barmi fele kapcsolatot?
2010. jún. 26. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

tudod a nevét legalább? mert ha igen akkor keresd meg facebook-on vagy myvip-en vagy iwiw-en..stb stb stb

irjál neki e-mailt,ilyesmik,aztán jöhet a telefonszámcsere és a többi, hajrá ;)

2010. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

iwiwjet nem hasznalja,facebookom meg nekem nincs.

Szinesz...nem vagyok annyira bevalalos..jaj fogalam nicns,hogy mit csinaljak..

2010. jún. 26. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
háááát akkor ez nehezebb dió lesz kicsim...szval szinész: hát nemis tudom mit tanácsoljak...te hány éves vagy és ő hány éves? ez is lényeges.
2010. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
o 23korul en meg 18:D
2010. jún. 26. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:

aham,aszittem h fiatalabb vagy :D okéé,na akkor hát

tudod hol dolgozik nem? ki is kéne nyomozni h mikor van szabadideje vagy mikor nincs,próbál ilyesmik,na akkor ne zavard ha próbál :) van pl kutyája? elemehetnétek együtt kutyát sétáltatni..vagy nemis tudom,kedvenc szórakozóhelye, ott is összefuthatnátok "véletlenül" :)

2010. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kutyaja nincs:)van egy hely ahova nagyjabol csak szineszek jarnak proba vagy eloadas utan.Egyszer lementem en is a btnoimmel.Es jott o is..megivott egy sort,tobbiek ott elvoltak ismrekedtek maskokkal de o csak ucsorgott mar vegul majdnem h egyedul maradt es abszalut egy csajra sem enzett ra...valami fura vele kapcsban:p
2010. jún. 26. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod hova szokott járni meg egyedül is van akkor neked kell kezdeményezni sajna :-( Ki kell találni valamit hogy tudjál hozzá szólni vagy akármi. Ha egyedül van nem jelenti hogy baj van vele meg hogy rá se néz a csajokra. Oda mehetsz hozzá szerintem nyugodtan és megmondhatod neki, hogy láttad az előadást, nagyon tetszett meg mióta csinálja ezt, hogy kezdte meg ilyenek, érdeklődjél. Szerintem nincs abból semmi ha oda mész és gratulálsz neki, hogy milyen jó színész :-) Más ötletem nincs!
2010. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hááát akkor lehet homi a kiszemelted :) vaaagy lehet most szakitott barátnőjével és rossz passzban van,nalátod akkor megvan hova jár,menj oda hozzá ha ő nem megy,nem ciki ha te kezdeményezel nyugi :D aztán ha nem történik semmi,te megpróbáltad,nemjöttél be neki,van ilyen,de azért szurkolok! ;)
2010. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

picit felek a kudarcoktol de remelem menni fog,majd csak legyozom:)

koszi mindent:)

2010. jún. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!