Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te jó ég (rapid randi )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te jó ég (rapid randi ) Nektek is ilyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Elment rapid randira hát 8 ból 6 lány kapásból nem jött be vagy csunyák vagy max átlagos voltak(igen az átlag alsó felében) .1 talált szimpatikusnak.Hol élnek a mai nők?Uristen.Volt több nagyon elhizott is.Átlag feletti külsővel és megfelelő önbizalommal rendelkezem nem voltam senkivel se lenéző lehetett velem egyedi módon beszélgetni.
2018. nov. 19. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem voltál lenéző? Hát pedig a szöveged alapján eléggé annak tűnsz. Ha meg átlag feletti külsővel és megfelelő önbizalommal rendelkezel, minek neked rapid randi?
2018. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért ne?Szeretek uj dolgokat kipróbálni vagy más nézőpontból ujrapróbálni.Tényeket irtam le az hogy te lenézésnek vetted az a te dolgod.
2018. nov. 19. 21:24
 3/20 A kérdező kommentje:
Vagy ugy gondolod hogy mindenkit szimpatikusnak kellett volna találnom?Totál nem is értelek.
2018. nov. 19. 21:29
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos a fílmekkel ellentétben,bár van ahol pont kifigurázzák ,a kétségbeesett emberek járnak ilyen rendezvényekre. Túlsúlyos lányok pl. Most gondolj bele egy normál alkatú normál arcú lányt leszólítanak akárhol...
2018. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Ugye tudod, hogy egy minimum erősen átlagos nő

- talál párt a munkahelyén/hobbijával kapcsolatban/haveri társaságban/sportolás közben

- ha a fentiek mégsem játszanak, akkor elég, ha kirak egy jó fotót egy társkeresőre, és kap rengeteg ajánlatot, amiből válogathat



Szerinted ezek után konkrétan rapid randira ki megy?

2018. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó nem értek egyet teljesen.Volt két átlagosnál szebb nő ott konkrétan.1 talán közelitette is.De megértem tegyük fel hogy főleg olyan nők mennek amit te irtál .De mire ekkorák az igények már csak ez lenne a kérdésem.
2018. nov. 19. 22:01
 7/20 A kérdező kommentje:
Mármint a szépet közelitette.
2018. nov. 19. 22:02
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es ne általánosits kérlek.Én se vagyok kétségbeesett és normálisan mentem oda egyedien akartam beszélgetni nem sablonosan pl.
2018. nov. 19. 22:02
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

És a rapid randi szűk ideje alatt pontosan mennyi igényt lehet megfogalmazni, hogy még egy bemutatkozás és egy két-poén beleférjen ?

32/f

2018. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az igényeidről kellene beszélni a rapid randin.Hanem bemutatni magad .Mik pl a fő érdeklődéseid mit szeretsz a legjobban csinálni.Érdeklődni a másikról közös pontokat keresve.Esetleg haladóbaknak megkérdezni mélyebb kérdéseket.Pl hogy érzi magát. stb.A lényeg hogy a jelenben kérdezed és magáról.
2018. nov. 19. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!