Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok csalódnátok ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csalódnátok ha ez kiderülne? El kellene mondanom neki? 26F

Figyelt kérdés

Persze ezt így nehéz megítélni, nyilván szeret már, látom rajta és különben nem is lenne köztünk semmi, ha meg azt mondom képzeljétek a helyembe a párotokat az sem fog menni mert valószínű tök más karakter. De nem egy vadidegent kell megítélnie ez a lényeg, vegyétek figyelembe mielőtt ítélkeznétek :)

Szóval aranyosan már kérdezgette virág nyelven, hogy mennyi az annyi, érdekli mennyi lánnyal voltam előtte. De persze viccesen letereltem a dolgot de mivel másodszor kérdezte már meg és mindenre fülel ami a múltammal kapcsolatos ezért úgyis el kell mondanom neki de semmiképpen nem akarok hazudni. A vicces az, hogy ha két évvel ezelőtt kérdezte volna amikor én Őt először megláttam es belezúgtam ez a szám 3 lett volna, viszont ugye nem úgy jöttek ki a dolgok. Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom amiből kiléptem, rendbejöttem lelkileg, úgy éreztem visszataláltam végre önmagamhoz ami a legfontosabb volt nekem az életemben és meg is jött egyből az önbizalmam (hát igen ez a kettő kb ugyanaz, majd megértitek ha még nem). A többi már történelem, nem is érdekelt igazából a lányok száma idáig. Csak gondolom én ha elárulnám vagy elhidegülne vagy azt hinné nem tudok megállapodni, pedig ez nem igaz. Jó lehet nem normális amit csináltam, de nem akartam elbalekoskodni az életemet és nagyon sokat tanultam magamról is. Ő meg az ideális lány számomra, már évek óta felfigyeltem rá. Biztos voltak neki is kalandjai nemtudom, de nekem csak a hosszú kapcsolatairól tett említést, kettő volt neki előttem. Elmondjam az igazat ha kérdezi? Gondolom meséltek neki rólam azért érdekli ennyire. Mit tegyek? Ha emiatt nem kellek akkor így járt... Én nagyon romantikus odaadó hűséges pár vagyok (6 év khmm) ha esélyt sem ad akkor az nem fair dolog és nagyot csalódnék. Csak félek mégis mert szeretem nagyon, mit tegyek?

((Nincs semmilyen betegségem mielőtt valaki ezzel jönne))


2018. nov. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha már meséltek rólad, akkor felesleges hazudni, csak azt akarja tudni, hogy igazat mondasz vagy hazudsz.
2018. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, én nem szégyellném / takargatnám a múltam.
2018. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is utalgatott rá a párom az elején, hogy szeretné tudni, hány pasival voltam előtte.


Kerek perec kijelentettem, hogy soha nem fogom megmondani és azt sem akarom tudni ő hány lánnyal volt előttem.

Semmi értelme, hogy tudjam. Túl sok? Túl kevés? Mi a sok? Mi a kevés?

Mit számít? Lehet hogy 2x is el kellett mondanom neki, de már jó ideje nem hozta elő, talán ő is megértette.

2018. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2-es voltam, a #3-as válaszát olvasva igazat kell adnom neki. Lényegében qrvvva mindegy és nem ezen kéne múlnia a kapcsolatnak. Ment a felpontozás #3-as.
2018. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Megmondod, hogy volt egy 6 éves kapcsolatod, utána egy darabig semmi komoly, de reméled, hogy vele végre megtalálod a számításod.

Ha még mindig faggat, akkor visszalősz, hogy te se szeretnéd tudni, ő hány fiúval volt, és csak az érdekel, hogy hozzád hűséges legyen, mert szerinted ez egy komoly kapcsolat alapja. Pont.

2018. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

amikor a múltamról érdeklődtek, csak felhúztam a szemöldököm, és annyit mondtam: magánügy.


aki ezt nem értette meg, azért nem volt kár.

2018. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sz.rul hangzik ha valaki titkolja...
2018. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

aki folyton a múltba néz, az s*ggel megy a jövőbe.


amúgy meg van jelentősége annak, ki hány emberrel feküdt le? még nem is ismerte akkor a párját. kereste az igazit, ennyi:)

2018. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy az egybe dugd ezt az orra ele😌 lehet elsore gaznak tartana hogy kiirtad ide😃 de en nagyon megnyugodnek ha ilyet olvasnek😊 es igen ha komolyan gondolod vele mindent mondj el elobb utobb ugyis mindig minden kiderul. Tuti ki fog akadni ha nagy ez a szam es olyan mint en😄 de kesobb rosszabb lesz
2018. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!