Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki ennyire nem kompromisszumképes?

Figyelt kérdés
Elhívott egy fiú randira. Mondtam neki, hogy most vendégünk van, kb este 7-ig itt lesz, holnap pedig korán kelek és egész héten nem tudtam pihenni. Mondtam, hogy mi lenne, ha holnap munka után délután 5 körül értem jönne. Erre elkezdte nyomni, ha ma nem, akkor sohasem. Nemet bárki tud mondani. És már nagyon unja, hogy mindenki ugyanezt mondja és mindenki fél tőle. Mondtam neki, hogy inkább lehet attól félnek, ahogy most viselkedsz. És lehet néha kellene egy kicsit engeded, hisz ez minden kapcsolat alapja. De most komolyan, mi múlott volna azon, ha egy kicsit megértőbb és holnap találkozunk? Nah engem, ez a viselkedés nagyon kiábrándított.

2018. nov. 25. 18:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah és hiába írtam, amit leírtam. Ő folyton nyomatta, hogy este 7-re idejön, mert úgyse lesz a vendégünk éjfélig és én miért nem vagyok képes egy 2 órára találkozni.... Én úgy felb.. tam magam most, de komolyan.
2018. nov. 25. 18:47
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyenért nem kár. Hagyd is.
2018. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen nem kellessz neki. Jó, hogy már most kiderült.
2018. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki így viselkedik már az elején, azzal nem szabad foglalkozni.
2018. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez beteges a részéről. Nem is csodálom, hogy a nők gyorsan túllépnek rajta. Elején ilyen, később rabszállitóban tartana?
2018. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írta, hogy vagy most vagy soha és én inkább a pihenést választottam XD Hát anyám
2018. nov. 25. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Jol választottál!
2018. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
😁😁😁
2018. nov. 25. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezek amúgy így szűrik ki az "áldozataikat". Olyan csajt keresnek, akik a most vagy soha felhívást hallva azonnal puncsolnak, mert annyira nincs önbizalmuk, hogy ugranak azonnal.
2018. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Mazlid van, hogy ilyen hamar kiderult. Egy eleted van, ne pazarolj erre a h.ulyere egy perccel sem tobbet!

(Mert biztos keresni fog meg)

2018. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!