Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek/csajozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek/csajozzak?

Figyelt kérdés
Nem járok sehova. Barátaimnal találkozok csak. Gondoltam hogy járok szórakozóhelyekre de nincs kivel mivel összes haveromnak csaja van. Egyedül meg elmenni gáz lenne es szar. nincs kivel beszeljek, nem tudnám jól erzeni magam. mit tegyek hogy sikerüljön ismerkednem? vagy neten van valami hatásos oldal.21 éves srác vagyok Győrből
2018. dec. 4. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tinder a telefonodra és még úgy fél tucat hagyományos netes társkereső első körben, amit ajánlok.
2018. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A netes oldalakon történő sikeres ismerkedéshez szerencse is kell,de nem lehetetlen! Ha amúgy is nehezen tudsz csajozni, akkor miért is ne add meg az esélyt magadnak. Veszíteni valód úgysincs.

Én a love.hu-t tudom ajánlani.

:) Sok sikert!

2018. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!