Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezen az oldalon miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért vannak túlnyomó többségben a nemleges válaszok, ha arról kérdezik a nőket, hogy randiznának-e gazdag férfival?

Figyelt kérdés
Ennyire negatív, ha valakinek van pénze?
2018. dec. 10. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem negatív, csak máshoz vagyunk szokva. Máshogy meg nem akarok kompenzálni.
2018. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Kiforgatod. Nem gazdag férfival nem randiznék, hanem a pénze miatt nem randiznék valakivel, ha egyébként egy sz.r alak.
2018. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valaki csak a pénzével tud kitűnni, az már régen rossz.

Ha valaki normális hosszútávú kapcsolatot szeretne, ahhoz édeskevés a pénz, ha mellette pl. a pasi orrba-szájba csalja a párját, önző, egoista, agresszív, zsugori, nem család centrikus, tiszteletlen...stb.


Mit ér a nő a gazdag pasival, ha a férfi állandóan fizikálisan bántalmazza?

2018. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne nagyobb rá az esély, hogy egy gazdag ember bunkó, szemét, bántalmazó, stb, mint hogy egy szegény? Rengeteg a negatív sztereotípia ezzel kapcsolatban...
2018. dec. 10. 12:38
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ez csak egy példa volt, te észlény! Nem azt mondtam, hogy minden gazdag ember kőbunkó.

A kisebbségi réteg is tele van tajparaszttal.


Itt szimplán szemléltettem, hogy párkeresés szempontjából nem a legfontosabb az, hogy valaki gazdag-e vagy nem.

2018. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arról van szó, hogy sok pasi mantrázza, hogy "de ha gazdag lenne, akkor aláfekszik". Mintha bármin is változtatna. Ezek azt hiszik, hogy egy milliós utalás a spermabankból nemzetközi valutának számít, és kocsit meg lakást lehet venni rajta. 😑
2018. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy a pénz miatt hozzá van szokva, hogy megkap mindent.
2018. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ez csak egy példa volt, te észlény! Nem azt mondtam, hogy minden gazdag ember kőbunkó."


Először is megköszönném, ha nem próbálnál meg sértegetni. Szerintem én nem támadtam a te karakteredet, szóval tök feleslegesen vagdalkozol...

Másrészt mégis rendszeresen előjön ez a motívum ha sikeres, gazdag emberekről van szó. Míg ha a random Jani a kérdés tárgya, senki nem hoz fel ilyeneket, ha csak nem kapcsolódik közvetlenül a témához.

2018. dec. 10. 12:46
 9/21 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy a pénz miatt hozzá van szokva, hogy megkap mindent."


Vagy mondjuk lehet, hogy a saját intelligenciájának, kitartásának és ambíciójának köszönhetően kitört a szegénységből, míg mások csak siránkoznak és az aktuális bűnbakot hibáztatják...

2018. dec. 10. 12:48
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

4.: nem nagyobb rá az esély. De aki normális, az nem a gazdagságát emeli ki elsődlegea pozitívumaként. Csak nézd meg itt mennyi olyan kérdes van, hogy ilyen meg olyan kocsival jól lehet-e csajozni: szerinted aki ilyen kérdéseket tesz fel, azzal minden rendben van?

Tök jó, ha valaki gazdag. De ennél sokkal fontosabb dolgok vannak hosszútávon. Akieg a gazdagságával akar csajozni, az azt jelenti, hogy belső értékeket nem tud felmutatni.

2018. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!