Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha mióta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha mióta nem iszom alkoholt, megcsappantak a sikereim a nőknél? Ha nehezen, de azért vissza lehet majd tornászni a régi szintre? Nem is hittem, hogy ennyire kell az ital az ismerkedéshez

Figyelt kérdés

Régen túl sokat ittam és az italt az ismerkedéshez minden létező formában használtam. Szórakozóhelyeken nem kell mondani miről van szó, ott mindenki iszik. Randin mindig az volt a program, hogy egy kis sétálás után beültünk valamilyen kellemes, csendes helyre beszélgetni és ott ittunk pár óra alatt egy-két pohár bort. (10-ből 1-2 nő nem iszik, velük nem, de a többivel igen.) Ha áthívtam magamhoz a másikat hogy vacsorát főzzek magunknak (néhány randi után), akkor is mindig mondtam hogy hozzon bort. De bevallom ilyen is volt, hogyha nagyon csinos lánnyal volt randi megbeszélve és izgultam, akkor randi előtt is ittam már egy kicsit (amit sosem vettek észre, mindig figyeltem utána a parfümre, fogmosásra, hogy egyek rá valamit és rágógumira.)


Viszont nem akartam alkoholista lenni, mint az apám volt és sportolni is kezdtem komolyabban, ezért most nem ittam már tavasz óta egy kortyot sem és nem is tervezek.

Így meg ugye mi történik: Józanon nem vagyok olyan magabiztos, vicces, nagydumás, mint amilyen az ember italos állapotban (akár csak kevés ital után is). És gondolom ezek a tulajdonságok nagyon fontosak a nőknek, hogy kialakuljon a vonzalom, mert most hogy már kevésbé vannak meg, kevesebb nőnek is tetszem beszélgetéskor.


Próbálok dolgozni rajta és már józanul is látszik fejlődés ezekben tavasz óta, de gondolom hosszú út lesz eléggé, mire józanon is tudok olyan felszabadultan, nőknek tetsző módon viselkedni, ahogy ivás után tudtam.


2018. dec. 12. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kell magadban felismerni, hogy az alholol semmit sem tesz hozzád ami ne lett volna benned, nem attól vagy jófej és nem attól vagy vicces, az csak abban segít, hogy kevésbé legyél gátlásos. Ha arra összpontosítasz, hogy mindezek a dolgok benned vannak talán könnyebben tudod magadból előhozni és kevésbé stresszelsz erre rá.
2018. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól esik ezt hallani, hogy az alkohol csak kihozta a már amúgy is mélyen bennem lévő dolgokat. Meg kell próbálnom valahogy józanon lebontani a gátlásokat más módon, mint ahogy az alkohol tette.
2018. dec. 12. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
1-2 pohár bort pár óra alatt? és az miért baj? nekem 2 deci töményet kell meginnom hogy egyáltalán megérezzem. szerintem a két pohár bor az kb neked csak placebó.
2018. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Előző, sehol nem volt kérdés, hogy Te mennyitől érzed meg az alkohol hatását, és viszonyítani sem kellett, de példa lehet előtted is a kérdés kiírója, hogy alkohol nélkül is lehet élni, és el lehet kerülni azt, hogy észrevétlenül átkerüljön a másik oldalra.


Kérdező, csak így tovább, egy egyszerű tanács: ha felhívsz egy lányt magadhoz, sose de tényleg sose pörögjön az agyad azon, hogy "most" milyennek kéne lenned, zárd ki az összes ilyen gondolatod azon az estén. Ne is foglalkozz magaddal, azzal se hogy mit gondol rólad. Foglalkozz vele, és élvezd az együtt töltött időt, úgy ahogyan élveznéd, ne úgy ahogy elvárnád magadtól/ahogyan elvárná a lány.. Ha megvan a közös pont ez csak mélyülni fog, ha nincs akkor kár a gőzért. Csak lazán. Értékes vagy!


N

2018. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs,de én munka után mindig megiszok 2-3-4 pohár valamit,teszek a normákra.Akinek ez nem teszik,bekaphatja.Szerintem tök normális ismerkedéskor is meginni ezt-azt,aki antialkoholista,annak tipli. Nem vagyok hajlandó úgy élni,ahogy a társadalom elvárja,pl. ebben a témában. N
2018. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálam 1 pohár bor = 3 dl bor.


2 pohár az már 6 deci, ami majdnem egy üveg bor.

2018. dec. 12. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:

1 óra alatt 6 deci, amely már majdnem egy üveg, meg lehet érezni.


Én is érzem ezt, hogy kell a felszabadultsághoz némi pia, de minél inkább az elején vagyok, annál inkább. Pl.: leszólítani egy lányt, ismerkedni, alkohollal könnyen megy. De utána már nem kell ahhoz, hogy laza legyek. Csak elkezdeni nehéz.


De azért nyilván én sem akarok alkoholista lenni.

2018. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!