Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerencsétlen dolog az ha koliból járok valakivel?

Figyelt kérdés
Mármint az hogy egész délután együtt lennénk nem lenne ebből hamar szakítás szerintetek?
2010. jún. 27. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem,ha vki szeret vkit nem az fog dönteni ezen,hogy hányszor vagytok együtt...ha szakítanátok annak biztosan más oka lenne...

Am milyen a koli?Bocs,h csak így megkérdezem,csak idén én is az leszek...és kíváncsi vok rá,mert egy kicsit parázok :)

2010. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ,és nemtudom.Csak rajtatok múlik hogy meddig tarrt.
2010. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ki tudja. Mivel lakva ismeri meg egymást az ember, ha nem vagytok összeillők, az hamarabb ki fog derülni, mint ha az egyikőtök debreceni, a másik meg nagykanizsai, és kéthetente találkoztok Budapesten 3 órára... (Ebben az esetben később, ad absurdum házasság után, gyerekkel a pociban derülhet ki, hogy képtelenek vagytok együtt élni.)


Szóval szerintem nem gáz, nem probléma. Egy dologra kell felkészülnötök: ha szakítás lesz belőle, akkor is tudnotok kell ugyanabban a közegben működni tovább. (Szobacserét lehet kérni, tehát akkora baj azért nincs.)

2010. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elsőnek: Nem gáz a kooli csak első évben szekálnak kicsit a negyedikesek(erettsegizok) am ha elég határozottan meg mered védeni magad(mmint szóban) nem piszkálnak max annyival mint 1mást magyarul befogadnak :D

nálunk legalábbis így ment

2010. jún. 27. 17:36
 5/10 A kérdező kommentje:
többieknek meg köszi :) ám nekem is érdekes időpontban jut eszembe kiírni ezt a kérdést nyár közepén :)
2010. jún. 27. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Izgi.)

Betegszobába, mosodába dugni:):)hmmm...

2010. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A statisztikák azt mondják hogy a 36% öngyilkossággal végződik.
2010. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17:47 már láttam több helyen a kommentjeidet mindig szakadok rajta:D
2010. jún. 27. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. mondjuk más a főiskolai egyetemi koli mint a középsulis. A középsulisban még működik az erkölcsrendészet. Mondjuk annyiban is jó tapasztalat tényleg lakva ismered meg az illetőt. Gyorsan kiderül mennyire tart rendet maga körül, másokkal hogy jön ki.
2010. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát mi 9 hónapja vagyunk együtt és kolisok vagyunk ^^
2010. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!