Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány nem reagál semmit (pl. : születésnapi köszöntő), amit írok neki Messengerben, de viszont az egyetemen mindig beszélgetünk? Nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

olvassa egyáltalán azokat?

lehet nem vagytok ismerősök és olyan fülbe kerül amit nem is lát, ha direktbe meg nem nyitja

2018. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elakarom hívni randizni, de egyszer már megpróbáltam (írásban), nem reagált. Megpróbáltam vele más ürüggyel találkozni, arra sem reagált (szintén írásban). Ráadásul a legjobb barátnője a volt barátnőm. A legutóbb a fuvolakoncertjére mentem el, ott viszont örült nekem, hogy meghallgattam, és mosolygott... Visszahúzódó lánynak tűnik, sosem volt még barátja... Azért nem ír semmit, mert nem jövök be neki, és így akar hárítani?
2018. dec. 20. 21:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Majdnem 4 éve ismerjük egymást, ismerősök vagyunk Facebookon, és megnyitja, elolvassa, ha írok neki.
2018. dec. 20. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szóban hívod el?
2018. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az(: Úgy érzem, elutasítana, mert sosem érdekeltem... Szakkollégiumi társam volt, és egyedüliként én köszöntem meg neki egy Facebook-posztban az oldalán, hogy erejét, és idejét nem kímélve levezette, megtervezte az egészet. Mindenki likeolta, csak ő nem... Gondolom, ezek szándékos jelzések... Nekem pedig nagyon tetszik(:
2018. dec. 20. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5


Nézd, ezt minél előbb tisztázni kéne. Tudom, hogy nem olyan egyszerű, de meg kell kérdezned egyenesen, szóban. Ha elutasít, hát elutasít, de legalább nem reménykedsz feleslegesen.

2018. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem facen él. Ha szoktatok találkozni akkor meg mi a gond? Kérdezd meg tőle élőben. Igaza van 6osnak, ha elutasít legalább nem reménykedsz tovább. De lehet azt várja ő is hogy személyesen menj oda :)
2018. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóban megy a beszélgetés, akkor egyszerűen csak nem szereti a netes kommunikációt.
2018. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg akarsz tőle valamit, élőben hívd el valamerre és már a reakciója erre sok mindent el fog árulni. Meg a randi kimenetele.
2018. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyenkor írsz neki?


Ha nyilvános a szülinapja, vagy 100 nál több ismerőse van ilyen alkalmakkor csillió üzenetet kap. Sokan csak napvégén kiírják, hogy Köszönöm mindenkinek a köszöntéseket. Nem válaszolgatnak egyenként.


Kezdeményezz, beszélgess vele. Ha nem szólsz hozzá egyetemen kívül simán gondolhatja, hogy csak a kötelező kapcsolattartás van köztetek. Az emberek java könnyen elbeszélget a szaktársaival, kollégáival már csak muszájból is, de többnyire baráti kapcsolat sincs köztük.

2018. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!