Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetről történő első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetről történő első randin célszerű valami programot csinálni, úgymint mozi, színház vagy jobb ha csak találkoztok és maximum kávéztok?

Figyelt kérdés
Szerintem azért jó első randin valami programot csinálni pl mozi színház mert így jobban tudsz figyelni a nőre. Ez a program kicsit segít a kérdeti stresszt levezetni. Vagy esetleg jobb csak sétálni trázni első randin a nővel?
2018. dec. 31. 23:20
 1/7 Rockarc ***** válasza:
77%

Ha ram hallgatsz, akkor elsore jo a kave, vagy tea. Praktikus ha szembe ulsz vele, beszelgettek, a szemebe nezel, es semmi nem tereli el a figyelmeteket. A seta szerintem nem jo, mert ugye nem latjatok egymast, a mozi meg szinhaz meg eselytelen, mert meg egymashoz sem tudtok szolni.


Sokadik randinak mar jok ezek, amikor mar kezenfogva is tudtok menni, es moziban is belefer mar a csok, meg ugye ezek lesznek az elso kozos elmenyeitek. De elsore inkabb a szemelyiseg megismerese a fontos, ahhoz meg ugye beszelgetni kell.


42F

2018. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Színháznál és mozinál pont nem a másik emberre figyelsz, hanem jó esetben az előadásra, filmre. Lehet programot csinálni, de nem ilyet, én viszont jobban értékelek egy beszélgetést, még beülni sem kell, elég egy séta.
2018. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván előtte vagy utána lesz séta beszéd csak feszültség oldásnak gondoltam a mozit, így már oké lehet?
2019. jan. 1. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, moziba, szinhazba menni szerintem eleg rossz húzás. Feszkót azzal oldasz ha jol kijöttök, nem azzal ha feszkósan beültök valami filmre es vegig azon feszkóztok hogy mi lesz utána, hiszen nyilvan nem a filmert taliztok...

Szoval felwjtsd el. A seta nem rossz annyira mint feljebb irtak, mert at lehet karolni, fizikailag kicsit kozelebb kerulni, ami a legtobb beulos helyen nehez.

2019. jan. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Moziban színházban mégis hogy a vánatban tudtok egymásra figyelni? 😃 egy olyan helyen, ahol kussban kell lenni, mert előadás van!? Bocsi, de én ezt nem értem.

Alapvetően a mozi a legrosszabb első randi, mert nem lehet beszélgetni.


Nagyon fontos első találkozásokkor a sok kommunikáció, hogy kiismerhessétek egymást, kiépüljön a bizalom és szimpátia.


Ehhez pedig olyan programok kellenek, ahol lehet szabadon beszélgetni.

Ehhez egy egyszerű séta talán a legjobb (parkban, városban, biztonságos helyen), esetleg beülni egy helyre egy italra, kávéra, sütire...

2019. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mozi növeli a feszültséget. Teljesen mindegy, hogy beszélgetés előtt vagy után mentek.
2019. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy színház, mozi eleve több órás program, plusz beszélgetés. Na most az első randi célszerű, ha olyan, hogy ha mégse jöttök be személyesen egymásnak, akkor bármikor le tudjatok lépni egy bocsi mégsével.
2019. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!