Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 éves nők, ti hol talaltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nők, ti hol talaltatok szeretőt?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a gerinctelen stb ...a férjem végig tartott szeretőt maga mellett, es hat csak annyit mondott hogy ugyanazt én is megtehetem.

Mindez most derült ki..



2019. jan. 2. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Munkahely, konditerem, akármilyen hobbi űzése alatt. Játszótéren, és még sorolhatnám. Aki keres az talál. Nincs kifejezett csodarecept a helyszínt illetően.
2019. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi lenne ha szétmennétek és párt keresnél, nem szeretőt?
2019. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyikván szétmegyünk, de ez nem megy egyik napról másikra.
2019. jan. 2. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek sokkal könnyebb. Átlag férfinak nagyon nehéz találni. 41F
2019. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol akad szerető csak járj nyitott szemmel. De ne dőlj be akárki jöttmentnek, mert abból bajod lesz. Szerintem itt is fogsz kapni pár ajánlatot. 😂😂😂
2019. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, járj nyitott szemmel. És legyél nyitott is a világ felé.

Az a nő akin látni,hogy szívesen ismerkedne, flörtölne, hamar talál erre bárhol partnert mert egy pasi, aki hasonlóra vágyik, azonnal észreveszi.

2019. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomszéd, postás, pénztáros, munkatárs, van bőven.
2019. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!